wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Nauka Co ukrywa przed nami rząd?

Co ukrywa przed nami rząd?

Według badań w 2020 roku zmarło najwięcej ludzi od 75 lat. Okazuje się, że druga fala koronawirusa zabiła więcej ludzi niż pierwsza. Co rząd zataja przed obywatelami?


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Od stycznia do grudnia 2020 roku zmarło o ponad 54 tysiące osób więcej niż w tym samym czasie w 2019 roku. Według Głównego Urzędu Statystycznego takiej ilości aktów zgonów nie było od 1946 roku. Rok po wojnie ofiar było o 200 tysięcy mniej niż w 2020 roku podczas pandemii.

Możemy porównać 1946 oraz 2020 rok, ponieważ w obu tych okresach był problem z dostępem do pomocy medycznej. Oczywiście w XXI wieku medycyna rozwinęła się na dużo wyższy poziom, jednak w obliczu wirusa dziesiątkuje on również służbę zdrowia. Lekarzy i pielęgniarek jest coraz mniej, sytuacja z łóżkami i sprzętem medycznym w szpitalach jest bardzo zła.

Ukryta liczba ofiar koronawirusa to około 35 tysięcy ludzi. Żyjemy w czasach, w których zdawałoby się, że ludzie nie boją się lekarzy. Okazuje się, że ze strachu przed śmiercią oraz poważnymi chorobami ludzie unikają wizyt w przychodni. W efekcie strach oraz śmierć doganiają ich szybciej niż myśleli. Ukryte ofiary to te, które nie miały nawet zrobionego testu.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Statystyki śmierci lepsze niż dane rządu

Mogłoby się wydawać, że rząd ma najlepsze statystyki dotyczące zachorowań oraz osób dotkniętych pandemią. Okazuje się, że najlepszymi statystykami są te o ilości zgonów w danym kraju. Akty zgonów nie są uzależnione od liczy tekstów. Pokazują jednak pełen obraz umieralności w Polsce. Dane pokazują, że w czasie drugiej fali epidemii umiera dużo więcej Polaków niż wcześniej

Od 21 tygodni można zaobserwować większą ilość wystawianych aktów zgonu. Początkowo było to kilkaset zgonów więcej, jednak przez ostatnie 9 tygodni jest ich ponad 10 tysięcy więcej. Dobrą wiadomością jest to, że od 5 tygodni ta liczba się zimniejsza, jednak poziom umieralności w Polsce nadal jest wysoki.

W 2021 roku umiera o 40% ludzi więcej niż w 2019 roku. Rekordowe wzrosty jakie zostały zanotowane to 115%. Dzięki danym statystycznym można obserwować kiedy mniej więcej zaczęła się druga fala epidemii.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wakacje sprzyjały wzrostowi zachorowań

Wzrost zachorowań możemy zaobserwować od 31 sierpnia. Okazało się, że w wakacje mówiono o mniejszej ilości osób chorych to pozwoliło na rozluźnienie. Większość z nas na wakacjach nie odczuwało tego, że wirus dalej się rozprzestrzenia. Brak maseczek, zmniejszony dystans społeczny i tłumy w kurortach sprzyjały zakażeniom.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza
Źródłomoney.pl

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
rząd
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...