wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Nauka Ogromny przełom w medycynie. Szczepionka na raka!

Ogromny przełom w medycynie. Szczepionka na raka!

Na raka co roku na świecie umiera bardzo wielu ludzi. Do tej pory naukowcy głowią się nad szczepionką na nowotwór lub bardzo skutecznym lekiem. Okazuje się, że koronawirus może nam przynieść dobre skutki i pomóc w pracach nad innymi lekami.

Rak jest najczęstszą chorobą, na którą umierają ludzie. 100 milionów ludzi rocznie umiera z powodu tej choroby, w samej Polsce jest to 100 tysięcy osób. Od wielu lat naukowcy pracują nad szczepionką, która pomogłaby milionom.

„Spiegel” uważa, że szczepionka na koronawirusa może przynieść nam wiele korzyści. Od prawie roku świat sparaliżowany jest pandemią. Wielu naukowców zatrzymało wszystkie projekty, aby skupić się na walce z COVID-19. Aby jak najszybciej wprowadzić szczepionkę na rynek.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza

Koronawirus pomoże w walce z rakiem?

Pandemia sama w sobie wiele utrudniła, ale jej skutki choć smutne i trudne do zniesienia ostatecznie mogą wyjść nam na dobre. Wynalezienie szczepionki na COVID-19 może po pierwsze zmienić nasze nastawienie do szczepionek.

Po drugie szczepionka na koronawirusa jest nowatorskim preparatem wykorzystującym mRNA. Co to oznacza dla prób walki z nowotworem? Dzięki temu, że taki typ szczepionki został dopuszczony, naukowcy będą mieli zielone światło, aby działam w tym obszarze. Może uda się wypuścić więcej szczepionek mRNA, przeciwko nowotworom i chorobom zakaźnym.

Preparat na koronawirusa może naprowadzić naukowców na odkrywczą szczepionkę na raka. Obecnie firma Biontech zaproponowała preparat, który może cofnąć rozwój np. czerniaka skóry.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
rak
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...