wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Nauka Niepokojące odkrycie naukowców! Mężczyźni mają problemy intymne po COVID-19

Niepokojące odkrycie naukowców! Mężczyźni mają problemy intymne po COVID-19

Ozdrowieńcy muszą się liczyć z powikłaniami po przebyciu COVID-19. Ciągłe uczucie zmęczenia czy mniejsza wydolność płuc to najczęstsze pozostałości w organizmie. Naukowcy przyjrzeli się czy koronawirus ma wpływ na życie intymne.Zamieszanie związane z koronawirusem nie opuszcza nas od marca 2020 roku. Pomimo, że zmagamy się z nim już od tak długiego czasu jest on dla nas zagadką, którą próbujemy rozwikłać.

Naukowcy zalewają nas nowymi doniesieniami o tym co nowego odkryli. Początkowo naukowcy uważali, że koronawirusa można mieć tylko gdy mamy określone objawy, potem okazało się, że chorobę można również przebyć bezobjawowo.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza


Doktor Dena Garson zwróciła uwagę na objawy, o których nikt wcześniej nie wspominał. Zauważyła ona bowiem, że mężczyźni u których wykryto koronawirusa po przebyciu choroby mają problemy z erekcją.

„pomimo tego, że jest to sprawa trywialna dla pacjentów na oddziałach intensywnej terapii, zaburzenia erekcji są prawdopodobną konsekwencją COVID-19 u osób, które przyżyły”

Zjawisko to nie dotyczy 100% zakażonych mężczyzn, jednak odsetek jest spory. Dodatkowy stres sprzyja problemom, z którymi mierzą się mężczyźni.

Wywiad z dr Deną Garson
W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
COVID-19
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...