wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Nauka WHO ostrzega przed kolejną pandemią. Co nam grozi?

WHO ostrzega przed kolejną pandemią. Co nam grozi?

Szef WHO ostrzega przed kolejną pandemią. Sytuacja zdrowotna na świecie jest coraz gorsza. Koronawirus to nie jedyna epidemia z jaką będziemy mieli do czynienia.

Kryzys jaki mamy z powodu koronawirusa, nie jest ostatnią pandemią z jaką mamy styczność. Jak pokazuje historia epidemie są częścią naszego życia, pojawiają się i zostają z nami na jakiś czas, jednak ludzie doskonale sobie z nimi radzą.

Zaskoczenia nie było

Okazuje się, że pandemia dla wielu nie była zaskoczeniem, zwłaszcza, że przez lata przed jej wybuchem wielokrotnie pojawiały się ostrzeżenia przed taką sytuacją. Ludzie muszą wyciągnąć wnioski.

„Świat już za długo obraca się tylko w zamkniętym kręgu paniki oraz niedbalstwa” – mówi szef WHO

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza

Zamiast skupić się na dalekich perspektywach, my walczymy ze skutkami. Wydajemy ogromne pieniądze na walkę z epidemiami, zamiast im zapobiegać. Powinniśmy zadbać o środowisko, a także o zwierzęta. Pandemia pokazała jak ogromny wpływ mają na siebie planeta, człowiek oraz natura.

27 grudnia odbył się pierwszy Międzynarodowy Dzień Gotowości na Epidemię. Został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ na początku grudnia tego roku. Jak pokazała epidemia koronawirusa takie sytuacje zagrażają rozwojowi społecznemu oraz ekonomicznemu.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza
ŹródłoOnet

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
WHO
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...