wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Nauka Szpital musiał wyrzucić szczepionki na COVID-19. Plan szczepień nie do zrealizowania?

Szpital musiał wyrzucić szczepionki na COVID-19. Plan szczepień nie do zrealizowania?

Wokół szczepień jest mnóstwo kontrowersji, afery wychodzą jedna po drugiej. Wydawać się może, że Polska jest nieprzygotowana na walkę z koronawirusem. Raz szczepionki trafiają nie do tych co powinny, a raz są wyrzucane do kosza…

Co jakiś czas możemy przeczytać w internecie teksty, w których wyśmiewa się plan szczepień, czasami zobaczymy śmieszne obrazki, ale jakby się tak zastanowić to te „śmieszne sytuacje” dzieją się na prawdę.

Rząd nie radzi sobie z taką ilością dawek do podania, ciągle zmieniają się grupy, kolejności szczepień, nikt nie wie kiedy on będzie czuł się bezpiecznie. A jeśli nadal będziemy działać w takim tempie, wszystkich Polaków uda się zaszczepić koło roku 2030.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza

Szczepionki w koszu na śmieci

Odpowiednia temperatura jest ważna przy przechowywaniu leków, w tym przypadku również. Okazało się, że przesyłka ze szczepionkami, które natychmiast należało schować w chłodni, leżała na recepcji kilka godzin.

Do fatalnej pomyłki doszło w jednym z Warszawskich szpitali. Luxmed Onkologia czekał na paczkę ze szczepionkami, okazało się, że ta dotarła dużo wcześniej i cały dzień leżała w recepcji. Dla przypomnienia trzeba dodać, że mogą się one znajdować poza lodówką maksymalnie 2 godziny.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza

Kto zawinił?

Szpital obarcza winą kuriera, a firma dostarczająca paczkę oskarża pracowników szpitala. Okazuje się, że przesyłka miała dotrzeć na pierwsze piętro, ponieważ tak znajduje się przychodnia, jednak została dostarczona do recepcji ogólnej piętro niżej.

Pracownicy szpitala tłumaczą, że nie wiedzieli co znajduje się w paczce, dlatego stała ona wraz z innymi listami i czekała na otwarcie. Kurier zaś twierdzi, że poinformował o tym, że paczka zawiera produkty lecznicze i powinna jak najszybciej znaleźć się w temperaturze od 2 do 8 st. C.

Ciężko będzie udowodnić winę komukolwiek, jednak faktem pozostaje utrata 90 dawek przez ludzką nieuwagę.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
szczepień
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...