sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Kultura Zwrot w aferze z "Gwiazdorem TVP". Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną


Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss Generation 2020. Tym razem ujawnił nagranie.

„Gwiazdor TVP Info”

Krysiak konsekwentnie nie podaje nazwiska „Gwiazdora TVP”. Prawdopodobnie chce wzbudzić tyle emocji ile tylko się da i w kulminacyjnym momencie podzielić się swoim odkrycie. Jak na razie co jakiś czas podrzuca nam kolejne informacje i tropy.

Początkowo wszyscy uznali, że Jarosław Jakimowicz może być tajemniczym gwiazdorem. Sam w swojej autobiografii napisał „kupiłem 12-latkę za 2000 marek”. Jednak w swoim oświadczeniu poinformował, że wszystkie oskarżenia są pomówieniami.

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup''

Akt oskarżenia

Jarosław Jakimowicz ostro zareagował na podejrzenia z nim związane. Wielu ludzi pamięta jego burzliwą przeszłość, dlatego był jedną z pierwszych osób, która przychodziła na myśl. Gwiazda TVP dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie postępami w sprawie. Najpierw wydał oświadczenie, a teraz pokazał akt oskarżenia przeciwko dziennikarzowi.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Nagranie

Piotr Krysiak konsekwentnie nie odpowiada na zaczepki. Nie odpowiada również na pytania o nazwisko. Wszystkiego dowiemy się w swoim czasie. Niektórzy zaczęli podejrzewać, że wszystkie te oskarżenia są nieprawdziwe, dlatego na dowód dziennikarz wstawił nagranie z rozmowy z „Gwiazdorem TVP”.

W rozmowie mężczyzna nie przyznał się do gwałtu na uczestniczce Miss Generation 2020. Jednak możemy usłyszeć na nim, że jest bardzo zmieszany i momentami nie wie co ma odpowiedzieć.

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup''

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...