wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Żona Zenka Martyniuka wysyła obraźliwe wiadomości! Znamy ich treść!

Żona Zenka Martyniuka wysyła obraźliwe wiadomości! Znamy ich treść!

Żona muzyka disco-polo zasłynęła już w internecie kilkukrotnie za sprawą swojego ciętego języka i ostrych wypowiedzi w kierunku fanów oraz osób komentujących jej zdjęcia i posty na Facebooku.

Po słynnej już aferze gdy kazała wszystkim „pozamykać te mordy” Danuta Martyniuk na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. Słynny muzyk Zenon Martyniuk nie może sobie pozwolić na taką utratę wizerunkową.

Jego wizerunek już i tak jest mocno nadszarpnięty. Afery wokół jego syna i jego żony bardzo wpłynęły na postrzeganie muzyka. Z jednej strony wszyscy wiedzą, że nie ma on już zbyt dużego wpływu na syna, ponieważ ten jest już dorosły, z drugiej zaś zarzuca mu się zaniedbanie go w dzieciństwie na rzecz kariery. Wielu uważa, że ten chciał odkupić swoje winy drogimi prezentami.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Danuta Martyniuk jak większość matek broniła swojego syna po kolejnych aferach, które wybuchały. Po ostrej wymianie zdań z jednym z użytkowników i rozkazaniu aby „pozamykać te mordy” żona Zenka zniknęła na jakiś czas z internetu, aby ochłonąć i nie wdawać się w potyczki słowne z internautami.

Wulgarne wiadomości

Danuta Martyniuk nauczyła się na błędach, że nie należy publicznie odpowiadać na zaczepki w komentarzach. Byłoby to świetnym posunięciem gdyby nie fakt, że zdecydowała się pisać prywatne wiadomości do tych osób.

Martyniuk

Na zdjęciu widzimy screena wiadomości do komentującego, który podzielił się nim z innymi. Co tak zdenerwowało Panią Martyniuk?

Martyniuk

Jej zdenerwowanie wynikało z komentarza jaki Pan Piotr zamieścił pod jej zdjęciem. Reakcja była jednak raczej nie na miejscu, a zdenerwowanie jej nie tłumaczy.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka
Źródłose/Facebook

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Martyniuk
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...