poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Żona Zenka Martyniuka wysyła obraźliwe wiadomości! Znamy ich treść!

Żona Zenka Martyniuka wysyła obraźliwe wiadomości! Znamy ich treść!


Żona muzyka disco-polo zasłynęła już w internecie kilkukrotnie za sprawą swojego ciętego języka i ostrych wypowiedzi w kierunku fanów oraz osób komentujących jej zdjęcia i posty na Facebooku.

Po słynnej już aferze gdy kazała wszystkim „pozamykać te mordy” Danuta Martyniuk na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. Słynny muzyk Zenon Martyniuk nie może sobie pozwolić na taką utratę wizerunkową.

Jego wizerunek już i tak jest mocno nadszarpnięty. Afery wokół jego syna i jego żony bardzo wpłynęły na postrzeganie muzyka. Z jednej strony wszyscy wiedzą, że nie ma on już zbyt dużego wpływu na syna, ponieważ ten jest już dorosły, z drugiej zaś zarzuca mu się zaniedbanie go w dzieciństwie na rzecz kariery. Wielu uważa, że ten chciał odkupić swoje winy drogimi prezentami.

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Danuta Martyniuk jak większość matek broniła swojego syna po kolejnych aferach, które wybuchały. Po ostrej wymianie zdań z jednym z użytkowników i rozkazaniu aby „pozamykać te mordy” żona Zenka zniknęła na jakiś czas z internetu, aby ochłonąć i nie wdawać się w potyczki słowne z internautami.

Wulgarne wiadomości

Danuta Martyniuk nauczyła się na błędach, że nie należy publicznie odpowiadać na zaczepki w komentarzach. Byłoby to świetnym posunięciem gdyby nie fakt, że zdecydowała się pisać prywatne wiadomości do tych osób.

Martyniuk

Na zdjęciu widzimy screena wiadomości do komentującego, który podzielił się nim z innymi. Co tak zdenerwowało Panią Martyniuk?

Martyniuk

Jej zdenerwowanie wynikało z komentarza jaki Pan Piotr zamieścił pod jej zdjęciem. Reakcja była jednak raczej nie na miejscu, a zdenerwowanie jej nie tłumaczy.

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!
Źródłose/Facebook

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
Martyniuk
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...