piątek, 16 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Znany tancerz dokonał ponad 20 wyłudzeń na 700 tysięcy złotych!

Znany tancerz dokonał ponad 20 wyłudzeń na 700 tysięcy złotych!

„You Can Dance” to program jednej ze stacji telewizyjnych, który pomógł wielu tancerzom na pokazanie swojego talentu, a przede wszystkim zaistnienie w show biznesie. Tak też było w przypadku Piotra G.

Piotr G. w 2007 roku pojawił się w programie, udało mu się dojść do półfinału. Jednak show otworzyło mu drzwi do kariery. Okazało się, że zachłanny tancerz próbował wykorzystać moment sławy nie w taki sposób jak inni uczestnicy.

Mężczyzna jest oskarżony o 24 przestępstwa i wyłudzenia, których łączna kwota przekracza ponad 700 tysięcy. Za przewinienia grozi mu nawet 15 lat więzienia.

Wszystko zaczęło się od ucieczki przed policją

W październiku 2020 roku Piotr G. został zatrzymany po tym jak próbował uciec przed policją. Przed funkcjonariuszami uciekał drogim autem, za które nie uregulował należności. Na szczęście dla policji samochód posiadał GPS, który pomógł namierzyć tancerza.

W toku sprawy na jaw wyszło, że ucieczka przed policją to jeden z jego mniejszych problemów. Piotr G. popełnił łącznie 24 przestępstwa na kwotę ponad 700 tysięcy złotych.

Mężczyzna posługiwał się podrobionymi potwierdzeniami dokonania przelewów bankowych. Wypożyczał w ten sposób m.in. sprzęt fotograficzny, hulajnogi elektryczne, rower elektryczny, przyczepki rowerowe, klimatyzatory sprężarkowe, sprzęt turystyczny. Wyłudzał usługi hotelowe i sprzęt turystyczny – mówiła Beata Zielińska-Janaszek, szefowa Prokuratury Rejonowej Kielce-Wschód.

Niebawem Piotr G. stanie przed sądem. Jest recydywistą, który rok temu wyszedł z więzienia po dwuletniej odsadce również za oszustwa.

ŹródłoOnet/ Plejada

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...

Kuzyn Kaczyńskiego opowiedział o jego tajemniczym hobby!

Wydawałoby się, że hobby Jarosława Kaczyńskiego jest tylko władza, okazuje się, że ma on również inne zainteresowania, o którym nikomu nie mówi....
tancerz
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...