niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Znany tancerz dokonał ponad 20 wyłudzeń na 700 tysięcy złotych!

Znany tancerz dokonał ponad 20 wyłudzeń na 700 tysięcy złotych!

„You Can Dance” to program jednej ze stacji telewizyjnych, który pomógł wielu tancerzom na pokazanie swojego talentu, a przede wszystkim zaistnienie w show biznesie. Tak też było w przypadku Piotra G.

Piotr G. w 2007 roku pojawił się w programie, udało mu się dojść do półfinału. Jednak show otworzyło mu drzwi do kariery. Okazało się, że zachłanny tancerz próbował wykorzystać moment sławy nie w taki sposób jak inni uczestnicy.

Mężczyzna jest oskarżony o 24 przestępstwa i wyłudzenia, których łączna kwota przekracza ponad 700 tysięcy. Za przewinienia grozi mu nawet 15 lat więzienia.Wszystko zaczęło się od ucieczki przed policją

W październiku 2020 roku Piotr G. został zatrzymany po tym jak próbował uciec przed policją. Przed funkcjonariuszami uciekał drogim autem, za które nie uregulował należności. Na szczęście dla policji samochód posiadał GPS, który pomógł namierzyć tancerza.

W toku sprawy na jaw wyszło, że ucieczka przed policją to jeden z jego mniejszych problemów. Piotr G. popełnił łącznie 24 przestępstwa na kwotę ponad 700 tysięcy złotych.

Mężczyzna posługiwał się podrobionymi potwierdzeniami dokonania przelewów bankowych. Wypożyczał w ten sposób m.in. sprzęt fotograficzny, hulajnogi elektryczne, rower elektryczny, przyczepki rowerowe, klimatyzatory sprężarkowe, sprzęt turystyczny. Wyłudzał usługi hotelowe i sprzęt turystyczny – mówiła Beata Zielińska-Janaszek, szefowa Prokuratury Rejonowej Kielce-Wschód.

Niebawem Piotr G. stanie przed sądem. Jest recydywistą, który rok temu wyszedł z więzienia po dwuletniej odsadce również za oszustwa.

ŹródłoOnet/ Plejada

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...