wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Znany sportowiec spowodował wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu. Teraz może liczyć na...

Znany sportowiec spowodował wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu. Teraz może liczyć na pomoc kolegów

Prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu to jedno z najczęstszych przewinień osób znanych. Tym razem nie udało się bezpiecznie dotrzeć do celu. Kolejna gwiazda spowodowała wypadek!

Michał Żewłakow spowodował kolizję drogową pod wpływem alkoholu. 102-krotny reprezentant Polski, ekspert telewizyjny Canal+ Sport, zderzył się z miejskim autobusem w Warszawie. Na miejscu zjawiła się policja. Podczas kontroli trzeźwości okazało się, że celebryta jest pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 1,6 promila alkoholu.

Kilka godzin wcześniej publikował na swoim profilu na Twitterze zdjęcia, na których wyraźnie widać, że był na wystawnej kolacji, na której nie żałowano sobie alkoholu. Po imprezie wsiadł do samochodu, niestety nie udało mu się bezpiecznie dotrzeć do domu, ponieważ spowodował kolizję z autobusem. Na szczęscie nikt nie ucierpiał podczas wypadku.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Wsparcie kolegów

Po feralnej nocy Żewłakow wydał oświadczenie, w którym przeprasza za swoje zachowanie. Nie stara się tłumaczyć, ani szukać wymówek. Obiecał za to poprawę i zrozumiał na jakie niebezpieczeństwo naraził siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Po jego oświadczeniu, koledzy, znajomi oraz inne znane osoby okazały mu wsparcie. Internauci są zszokowani, że jeśli osoba jest znana to łatwiej jej wybaczyć wiele błędów. Zazwyczaj jazda po alkoholu jest bardzo potępiana, jednak w jego przypadku wszyscy okazują zrozumienie.

Maciej Wandzel, który jest byłym współwłaścicielem Legii okazał wsparcie koledze wsparcie.

Adam Dawidziuk podkreślił jak bardzo może polegać na koledze.

Kolejną osobą, która okazała wsparcie był Kamil Kosowski.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka
ŹródłoOnet/Twitter

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
samochód
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...