środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Piosenkarz trafił do szpitala! Nagrał film, w którym ostrzega swoich fanów

Piosenkarz trafił do szpitala! Nagrał film, w którym ostrzega swoich fanów

Znany piosenkarz trafił do szpitala z koronawirusem. Okazało się, że przechodzi go dużo ciężej niż mógł się spodziewać. Nagrał film dla swoich fanów, w którym nawołuje, aby uważać na siebie w tym trudnym czasie.

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Znany piosenkarz poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zaraził się koronawirusem. Okazało się, że Piaseczny już od 10 dni chorował, jednak przebiegała ona na tyle łagodnie, że mógł odpoczywać i wracać do zdrowia w domu. Jego stan niestety nie poprawiał się, a pewnym momencie było tak źle, że piosenkarz musi być hospitalizowany.

piosenkarz
Andrzej Piaseczny w szpitalu (źródło: Instagram)
Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Przeprosiny i przestroga!

Piaseczny przeprosił swoich fanów za odwołane koncerty. W planach zawodowych miał spotkanie ze swoimi fanami, jednak los zdecydował za niego. Na 16 kwietnia zaplanowana jest premiera jego nowego albumu pt. „50/50”.

Na koniec artysta zaapelował do swoich obserwatorów, aby uważali na siebie i innych. Zwrócił również uwagę na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz podziękował personelowi szpitala za opiekę.

Nie żyje kolejna legendarna postać! Zmarł wspaniały aktor

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
piosenkarz
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...