środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Znany piłkarz śmierdzi! Żyje w ubóstwie, a nikt o tym nie wie

Znany piłkarz śmierdzi! Żyje w ubóstwie, a nikt o tym nie wie

Kariery zawodowe piłkarzy różnie się kończą. Jedni do końca swoich dni żyją w luksusach, a drudzy w biedzie. Tadeusz Błachno, były reprezentant Polski w piłce nożnej jest przykładem, że nie zawsze życie jest jak z bajki.

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Znany piłkarz śmierdzi

Tadeusz Błachno to były kadrowicz, który wystąpił w narodowych barwach. Jego kariera zakończyła się tuż po meczu z Islandią. Mężczyźnie nie brakowało niczego. Do pewnego czasu żył w luksusach, ponieważ płacił mu klub, a do tego zakłady włókiennicze Wifama i 1 Maja. Teraz mężczyzna nie ma pieniędzy na zapewnienie sobie spokojnej starości i godziwych warunków życia.

Życie nie zawsze jest jak z bajki…

Karierę zawodową Błachno zniszczył tragiczny wypadek. Bowiem mężczyzna wpadł pod tramwaj i oczywiste było, że z karierą piłkarza mógł się już pożegnać. Żona kadrowicza nie mogła pogodzić się z jego niepełnosprawnością i zostawiła go dla innego mężczyzny, przez co piłkarz wpadł w alkoholizm i do tej pory widzi tego skutki. Dziennikarz onet.pl podczas rozmowy w jego domu zapytał się czego mu życzyć kiedy wychodził, a mężczyzna odparł, że do życia musi mu wystarczyć 1 tysiąca złotych renty i „źródełko, które zaczyna wysychać”. Błachno jest osobą, która ma ogromną pokorę do życia, a swoje zdrowie zawierza Bogu.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Tadeusz Błachno
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...