środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Znany aktor obśmiał TVP. Widzowie się tego nie spodziewali!

Znany aktor obśmiał TVP. Widzowie się tego nie spodziewali!

Tegoroczne Telekamery powędrowały do 11 zwycięzców. W gronie zaszczyconych, którzy odebrali statuetki był Maciej Stuhr. Aktor na gali podziękował wszystkim, którzy oddali na niego głos, ale nie zabrakło przy tym słów wbijających szpilki fanom z Woronicza.

Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Czarna owca w TVP

Maciej Stuhr nigdy nie należał do zwolenników obecnie urzędującego obozu władzy. Niedziwne, bowiem kiedy nadarzy się okazja Telewizja Polska zawsze przedstawi owego aktora w złym świetle. Mężczyzna kiedy ma tylko okazję komentuje zachowanie i obecną sytuację w TVP i PiS. Stuhr często jest bohaterem serii reportaży Telewizji Polskiej, dlatego ostatnio wypowiedział się, że medium służy jedynie rządowej propagandzie.

Dziękuję telewizyjnym ,,Wiadomościom”…

Podczas odebrania nagrody za ,,najlepszego aktora”, Maciej Stuhr podziękował wszystkim fanom, ale również zwrócił się z nietypową prośbą. Mężczyzna prosił, aby wszystkie wypowiedzi, gesty i zachowania jakie aktor ukazuje nie powinny być utożsamiane z samym aktorem, a jedynie rolą jaką aktualnie odgrywa. Dodatkowo Stuhr część swojej wypowiedzi przeznaczył na przekazanie opinii o swojej ,,ulubionej” Telewizji Polskiej.

Dziękuję telewizyjnym „Wiadomościom”, które tak często próbują zrobić ze mnie czarny charakter, że część osób uwierzyła, że ta moja rola w „Szadzi” – seryjnego mordercy – może mieć ręce i nogi. Tutaj taka mała prośba w imieniu nas aktorów i aktorek do niektórych redakcji, to że my coś mówimy ze sceny lub z ekranu, to nie my mówimy, tylko jesteśmy medium, przez które przemawia autor – powiedział Stuhr.

Krzysztof Krawczyk nie żyje! Polska żegna legendę

Makabryczne odkrycie! Znaleziono zwłoki mężczyzny

Przy Sopockim molo dokonano makabrycznego odkrycia. Z wody wyłowiono zwłoki mężczyzny. Ciało mężczyzny Odkrycia...

Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Piosenkarka poinformowała swoich fanów, że jest chora. Napisała post, w którym wyznała, że leży przykuta do łóżka. Okazało się, że jej stan...

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki z jednego z marketów z województwa Wielkopolskiego okradały swojego pracodawcę. Proceder ten trwał od blisko 3 lat.

Radny PO zlecił pobicie?! Jest reakcja partii!

Radny PO usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Polityk oskarżony jest o zlecenie pobicia. Kroki prawne podjęli śledczy, ale także jego partia.

Tragedia! Nie żyje małżeństwo z województwa łódzkiego!

Do tragedii doszło nieopodal miejscowości Granice w województwie łódzkim. Na drodze krajowej 42 zginęło małżeństwo. Wypadek!

Maryla Rodowicz umiera? Co dzieje się z gwiazdą estrady?!

Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów.
TVP
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...