wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Zaskakująca decyzja Królowej Elżbiety! Nikt się tego nie spodziewał

Zaskakująca decyzja Królowej Elżbiety! Nikt się tego nie spodziewał

Królowa Elżbieta II słynie z tego, że nie zmienia swoich decyzji, jest bardzo powściągliwa, a przede wszystkim jest nie toleruje zniewagi korony. Postanowiła jednak nagiąć swoje zasady i wyciągnąć rękę w stronę rodziny.

Media długo pisały o tym, że Królowa bardzo przeżyła odsunięcie od rodziny księcia Harrego. Megan Markle wraz z mężem postanowili zrezygnować z przywilejów królewskich, a także obowiązków na rzecz zwykłego życia.

Młode małżeństwo chciało mieć więcej czasu dla siebie oraz syna. Mówiło się również o ogólnej niechęci rodziny królewskiej do Megan. Ostatnio Królowa widziała się z wnukiem, jego żoną oraz swoim prawnukiem rok temu.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Ostatnie urodziny?

Królowa jest najdłużej panującym monarchą, ma już 94 lata, a na tronie zasiada od 1952 roku chociaż koronacja odbyła się dopiero w 1953 roku. Elżbieta II obawia się, że 95 urodziny mogą być tymi ostatnimi, dlatego chce spędzić je w gronie rodziny.

Dlatego Pałac Buckingham wystosował zaproszenie również do Harrego i Megan, aby przybyli na uroczystość urodzin. Jak donosi portal Mirror, Królowa przez ostatni rok bardzo dbała o siebie oraz księcia Edynburga, ponieważ koronawirus dla osób w ich wieku mógłby ich zabić.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Książę Filip oraz Królowa zaszczepili się jednak przeciwko COVID-19, dlatego chcą powoli wrócić do normalności. Urodziny mają być na to dowodem. Para królewska bardzo chce zobaczyć swojego wnuka Archiego. Dlatego przygotowania do uroczystości zaczynają nabierać tempa.

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Elżbiet
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...