niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Zaskakująca decyzja Królowej Elżbiety! Nikt się tego nie spodziewał

Zaskakująca decyzja Królowej Elżbiety! Nikt się tego nie spodziewał

Królowa Elżbieta II słynie z tego, że nie zmienia swoich decyzji, jest bardzo powściągliwa, a przede wszystkim jest nie toleruje zniewagi korony. Postanowiła jednak nagiąć swoje zasady i wyciągnąć rękę w stronę rodziny.

Media długo pisały o tym, że Królowa bardzo przeżyła odsunięcie od rodziny księcia Harrego. Megan Markle wraz z mężem postanowili zrezygnować z przywilejów królewskich, a także obowiązków na rzecz zwykłego życia.

Młode małżeństwo chciało mieć więcej czasu dla siebie oraz syna. Mówiło się również o ogólnej niechęci rodziny królewskiej do Megan. Ostatnio Królowa widziała się z wnukiem, jego żoną oraz swoim prawnukiem rok temu.Ostatnie urodziny?

Królowa jest najdłużej panującym monarchą, ma już 94 lata, a na tronie zasiada od 1952 roku chociaż koronacja odbyła się dopiero w 1953 roku. Elżbieta II obawia się, że 95 urodziny mogą być tymi ostatnimi, dlatego chce spędzić je w gronie rodziny.

Dlatego Pałac Buckingham wystosował zaproszenie również do Harrego i Megan, aby przybyli na uroczystość urodzin. Jak donosi portal Mirror, Królowa przez ostatni rok bardzo dbała o siebie oraz księcia Edynburga, ponieważ koronawirus dla osób w ich wieku mógłby ich zabić.

Książę Filip oraz Królowa zaszczepili się jednak przeciwko COVID-19, dlatego chcą powoli wrócić do normalności. Urodziny mają być na to dowodem. Para królewska bardzo chce zobaczyć swojego wnuka Archiego. Dlatego przygotowania do uroczystości zaczynają nabierać tempa.

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...