sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Kultura Zaskakująca decyzja Królowej Elżbiety! Nikt się tego nie spodziewał

Zaskakująca decyzja Królowej Elżbiety! Nikt się tego nie spodziewał


Królowa Elżbieta II słynie z tego, że nie zmienia swoich decyzji, jest bardzo powściągliwa, a przede wszystkim jest nie toleruje zniewagi korony. Postanowiła jednak nagiąć swoje zasady i wyciągnąć rękę w stronę rodziny.

Media długo pisały o tym, że Królowa bardzo przeżyła odsunięcie od rodziny księcia Harrego. Megan Markle wraz z mężem postanowili zrezygnować z przywilejów królewskich, a także obowiązków na rzecz zwykłego życia.

Młode małżeństwo chciało mieć więcej czasu dla siebie oraz syna. Mówiło się również o ogólnej niechęci rodziny królewskiej do Megan. Ostatnio Królowa widziała się z wnukiem, jego żoną oraz swoim prawnukiem rok temu.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Ostatnie urodziny?

Królowa jest najdłużej panującym monarchą, ma już 94 lata, a na tronie zasiada od 1952 roku chociaż koronacja odbyła się dopiero w 1953 roku. Elżbieta II obawia się, że 95 urodziny mogą być tymi ostatnimi, dlatego chce spędzić je w gronie rodziny.

Dlatego Pałac Buckingham wystosował zaproszenie również do Harrego i Megan, aby przybyli na uroczystość urodzin. Jak donosi portal Mirror, Królowa przez ostatni rok bardzo dbała o siebie oraz księcia Edynburga, ponieważ koronawirus dla osób w ich wieku mógłby ich zabić.

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup''

Książę Filip oraz Królowa zaszczepili się jednak przeciwko COVID-19, dlatego chcą powoli wrócić do normalności. Urodziny mają być na to dowodem. Para królewska bardzo chce zobaczyć swojego wnuka Archiego. Dlatego przygotowania do uroczystości zaczynają nabierać tempa.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...