środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Zapłakana Małgorzata Socha przekazała fanom smutne wiadomości!

Zapłakana Małgorzata Socha przekazała fanom smutne wiadomości!

Małgorzata Socha opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z planu „Brzyduli”. Na fotografii widać, że gwiazda jest zapłakana. Internauci od razu ruszyli, aby ją pocieszyć.

Małgorzata Socha

Aktorka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Kobieta zyskała popularność dzięki roli Zuzy w „Na Wspólnej”, gdzie gra od 2007 roku. Od tamtego czasu zagrała w wielu filmach, a także serialach.

W 2008 roku wcieliła się w postać Violetty Kubasińskiej w serialu „BrzydUla”. Rolą mało rozgarniętej blondynki zaskarbiła sobie sporą rzeszę fanów. W 2020 roku show powróciło na antenę z drugim sezonem.

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Smutna wiadomość

W mediach społecznościowych Sochy pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka ma rozmazany tusz do rzęs i ewidentnie widać, że płakała. Kobieta w ten sposób postanowiła przekazać swoim fanom smutne wieści.

„Ostatni dzień na planie zdjęciowym „BrzydUli”. Ostatni dzień w roli Violetty! I co teraz?” – napisała pod zdjęciem. Fani szybko zaczęli ją pocieszać.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości
ŹródłoWP/Instagram

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Socha
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...