środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Wyznanie Andrzeja Piasecznego, że jest osobą homoseksualną powodem zmian w składzie "The...

Wyznanie Andrzeja Piasecznego, że jest osobą homoseksualną powodem zmian w składzie „The Voice Senior”?!

W składzie jury w „The Voice Senior” szykują się ogromne roszady. W nowej edycji nie zobaczymy Andrzej Piasecznego na fotelu jurorskim. Czy zmiany są spowodowane wyznaniem Piaska?!

Zmiany w jury

Okazuje się, że w nowej edycji programu nie zobaczymy Andrzeja Piasecznego. Wiele osób zastanawia się kto pojawi się na jego miejscu i czy jest jedyną osobą, która odchodzi ze składu jurorskiego.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zmian będzie więcej i Piaseczny nie jest jedyną osobą, która zostanie zastąpiona. Coraz częściej w rozmowach pada nazwisko Maryli Rodowicz, która mogłaby pojawić się w programie.

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Czy TVP przestraszyło się wyznania Piasecznego?

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Andrzej Piaseczny jest osobą homoseksualną. Na temat jego orientacji od lat krążyło wiele plotek, a on dopiero w wieku 50 lat postanowił podzielić się ze światem tą informacją.

Okazuje się jednak, że decyzja TVP nie była podyktowana jego orientacją seksualną. Jego zwolnienie związane jest z głośnym nagraniem z urodzin Piasecznego, na którym wykrzykiwał „j*bać PiS i j*bać Konfederację”. Utrata pracy była kwestią czasu.

Skuter potrąciła znaną aktorkę. Kobieta nie żyje!

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Andrzej
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...