wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura WYDARZENIA Rodzice zamordowanej 15-latki pozywają Morawieckiego, Ziobro i Kaczyńskiego!

Rodzice zamordowanej 15-latki pozywają Morawieckiego, Ziobro i Kaczyńskiego!

Rodzice 15-latki, która została zamordowana w Miłoszycach oskarżają Skarb Państwa. Osobami postawionymi przed sądem będzie Prezes Rady Ministrów, Minister Sprawiedliwości oraz szef Prawa i Sprawiedliwości.Pieniądze nie wynagrodzą śmierci dziecka 

Rodzice po brutalnej śmieci swojego dziecka domagają się zadośćuczynienia od Skarbu Państwa, który jest został oskarżony o nieprawidłowe wypełnianie obowiązków i zbyt długo prowadzoną sprawę wyjaśniającą wszystkie zdarzenia tamtej nocy. Matka i ojciec Małgosi proponują 1,6 mln złotych odszkodowania. 

Nie o pieniądze tu jednak chodzi, ale praworządność. Jeżeli ta istnieje, to powinna dotyczyć wszystkich – mówi ojciec zamordowanej dziewczynki. 

Wydarzenia, które miały miejsce w 1996/1997 roku w Miłoszycach do dzisiaj mrożą krew w żyłach. Wszystko zaczęło się od zgody rodziców na wyjście 15-letniej Małgosi w sylwestrową noc. 

Początkowo wydawało się, że będzie to normalna zabawa nastolatków. Rodzice dziewczynki wiedzieli, że coś się stało kiedy ta nie wróciła do domu nad ranem, więc od razu podjęli działania i zaczęli szukać córki. Jej ciało zostało znalezione na działce niedaleko dyskoteki. Rodzice nie mogli uwierzyć własnym oczom, że ich ukochane dziecko leżało na ziemi nagie i ranne od brutalnego gwałtu.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!


Nikt nie wierzył w jego niewinność 

Pierwszym ,,winnym’’ był Tomasz Komenda, który został posądzony o śmierć dziewczynki i jako niewinny odbywał karę pozbawienia wolności przez 18 lat. W końcu sprawa została wyjaśniona na korzyć mężczyzny. Komenda przebywał w więzieniu przez połowę swojego życia. Teraz ona sam domaga się odszkodowanie od państwa za niesłuszny wyrok sądu. 

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka
Źródłoo2.pl

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
morawiecki
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...