wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura WYDARZENIA Klient salonu z masażami erotycznymi uciekał ze spodniami w ręku. Policja złapała...

Klient salonu z masażami erotycznymi uciekał ze spodniami w ręku. Policja złapała właściciela!

Bardzo intratny interes wymyśliło sobie małżeństwo z Warszawskiego Wilanowa. Otworzyli w swoim domu gabinet masażu erotycznego.Gabinety masażu pojawiają się w Polsce jak grzyby po deszczu. W każdym większym mieście jest ich od kilku do nawet kilkunastu, coraz częściej pojawiają się one w mniejszych miejscowościach.

Właściciele prześcigają się w pomysłach jak się wyróżnić by klient wybrał dany gabinet. Małżeństwo z Warszawy uznało, że proponowanie mężczyznom masażu erotycznego wyróżni ich i dostarczy klientów.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka


To jest napad!

30 letnia kobieta czekała na mężczyzn ubrana w koronkową bieliznę oraz różne peruki. Gdy mężczyzna już się rozebrał do pokoju wpadał wściekły mąż kobiety ubrany w strój ochroniarza. Małżeństwo zabierało takiemu klientowi wszystkie cenne rzeczy po czym wyrzucano go z domu.

Taki proceder uchodził im, ponieważ wielu mężczyzn wstydziło się zgłosić sprawę na policję. Trafili jednak na odważnego, który wybiegł z domu z ubraniami w ręku i od razu udał się na pobliski komisariat policji.

30 latce i jej 26 letniemu mężowi grozi do 10 lat więzienia. Policja znalazła w ich domu pieniądze oraz strój ochroniarza, w którym sprawca straszył ofiary.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
masaż
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...