poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Wnuczka premiera nago! Takiego widoku się nie spodziewał

Wnuczka premiera nago! Takiego widoku się nie spodziewał

Leszek Miller był Prezesem Rady Ministrów w latach 2001–2004. Jego wnuczka dała się poznać jako uczestniczka jednej z edycji ,,Tańca z gwiazdami”. Kobieta swoim wyglądem przykuwa i szokuje wiele osób.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Upadek po tragedii

Monika Miller aktualnie ma 26 lat i jest jedną z najpopularniejszych osób na Instagramie. Kiedy była małym dzieckiem wraz z rodzicami przeprowadziła się do Warszawy i to właśnie w stolicy uczęszczała do międzynarodowych szkół i zdała egzamin dojrzałości. Kiedy będąc na wakacjach z dziadkiem, Leszkiem Millerem dowiedziała się o śmierci jej ojca była przerażona. Pomimo tak dużej tragedii kilkanaście miesięcy później wzięła udział w ,,Tańcu z gwiazdami”. Chociaż nie wygrała, odniosła ogromny sukces.

Ciekawe czy dziadkowi się spodoba?

Wnuczka byłego premiera zaskakuje wiele osób, bowiem na jej portalach społecznościowych nierzadko pojawiają się kontrowersyjne zdjęcia i wpisy. Kobieta uwielbia tatuaże i nie da się tego nie zauważyć. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się swoim nowym nabytkiem na ciele. Jest to wzór chińskiego smoka, który został wytatuowany na jej lewym boku. Na udostępnionym zdjęciu Miller jest całkowicie bez ubrań.

Premier
se.pl
Premier
se.pl

Liczy na szczęście?

Monika Miller robiąc owy tatuaż liczyła chyba na sprzyjające jej sukcesy i dobroć. Smok w tradycji chińskiej jest silnie zakorzeniony i wykorzystywany w sztuce. Jest on symbolem przynoszącym szczęście. Personifikuje on koncepcję yang. Smok jest także domeną pogody, w szczególności deszczu.

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Premier
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...