środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura W sieci zawrzało! Celebrytka szuka "niewolnika" czy pracownika?

W sieci zawrzało! Celebrytka szuka „niewolnika” czy pracownika?

Młoda celebrytka, której dawno nie widzieliśmy na ekranie w swoich mediach społecznościowych opublikowała ogłoszenie o pracę. Internauci uważają, że kobieta szuka niewolnika, a nie pracownika.

Maja Bohosiewicz szuka asystentki

Maja Bohosiewicz to młodsza siostra Soni Bohosiewicz. Starsza z sióstr zrobiła karierę telewizyjną gra w filmach i serialach. Młodsza zaś nie miała tyle szczęścia. Ostatni raz na szklanym ekranie pojawiła się kilka lat temu.

Kobieta ma jednak głowę do interesów. Inwestuje pieniądze w biznesy oraz reklamuje produkty w swoich mediach społecznościowych. Celebrytka stworzyła swoją markę odzieżową. Ostatnio stwierdziła, że ma za dużo pracy i potrzebuje asystentki. Jednak internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

Skuter potrąciła znaną aktorkę. Kobieta nie żyje!

Niewolnik czy pracownik?

Asystentka Bohosiewicz miałaby pomagać jej w większości obowiązków zawodowych oraz administracyjnych. Byłaby także odpowiedzialna za kupowanie biletów lotniczych, kontakt z kontrahentami, księgowymi i urzędnikami, a także prowadzenie kalendarza i kanały komunikacji z fanami. Jest to sporo obowiązków. To jednak nie wzbudziło tylu emocji.

Opisała również warunki, konkretnie „nienormowany”, a „często też nienormalny czas pracy”. Podkreśliła, że to praca dla „osoby ze stalowymi nerwami. Która potrafi działać pod presją czasu i pod wpływem czynników stresujących.” Ogłoszenie wzbudziło wiele niepokoju z innego powodu, bo asystentką mogą zostać tylko „osoby, które wiedzą, że ich stan zdrowia interesuje tylko dwie osoby na świecie: mamę oraz lekarza prowadzącego.”

Agata Młynarska ciężko chora! "Nie dam łatwo za wygraną"

Słuszna krytyka?!

W Internecie pojawiło się wiele głosów krytykujących. Jedni uważają, że kobieta nie chce osoby, która mogłaby pójść na L4 lub poważnie zachorować. A także nie podała przedziału ile jest w stanie zapłacić takiej osobie.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
niewolnik
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...