niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Kultura "Ty bezmózga kreaturo! Ty larwo trzęsąca d**ą!" takich słów aktorki TVP nikt...

„Ty bezmózga kreaturo! Ty larwo trzęsąca d**ą!” takich słów aktorki TVP nikt się nie spodziewał!

Aktorka znana z serialu „Komisarz Alex” atakuje na swoim Facebooku. Słowa rozwścieczonej aktorki były bardzo dosadne. Co aż tak ją zdenerwowało, że dała upust emocjom?

Aktorka bardzo się zdenerwowała, dając upust swojej frustracji na Facebooku. Jej fani mogli przeczytać wpis pełen wulgaryzmów. Kto sprowokował aktorkę?

Spójrz na zwłoki rozjechanych w Sylwestra zwierząt, spójrz na te martwe ptaki we Włoszech, spójrz na przerażonego…

Opublikowany przez Karolinę Nolbrzak Sobota, 2 stycznia 2021


Walka o prawa zwierząt

Okazuje się, że aktorka jest zagorzałą wielbicielką zwierząt. Nie mogła przeżyć, że zwierzęta będą cierpieć podczas wystrzałów fajerwerków. Jest ich przeciwniczką o czym otwarcie mówi.

Do furii doprowadziły ją zdjęcia ulic w Rzymie, które po kilkuminutowej zabawie były usłane martwymi ptakami.

Warszawa bez fajerwerków

Prezydent stolicy jakiś czas temu zrezygnował z organizowania pokazów sztucznych ogni, które cieszyły się ogromną popularnością. Takie imprezy jak Sylwester czy „Wianki nad Wisłą” muszą obejść się bez głośnych wybuchów.

Pomimo apeli i prośby ludzie nie mogą powstrzymać się od huku wybuchów. W tym roku na szczęście było ich znacznie mniej niż w ubiegłych latach!

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...