poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura "TVN kazał mi milczeć!" - szczere wyznanie byłej gwiazdy jednego z show...

„TVN kazał mi milczeć!” – szczere wyznanie byłej gwiazdy jednego z show stacji!


Dominic D’Angelica był gwiazdą jednego z programów TVN. Tuż przed wielkim finałem na jaw wyszła sprawa z przeszłości mężczyzny. Teraz zdecydował się opowiedzieć jak został potraktowany przez stację.

Wyrzucony z Top Model

TVN
Dominic D’Angelica w DDTVN (źródło: party.pl)

Do skandalu z uczestnikiem Top Model doszło jesienią ubiegłego roku. Na jaw wówczas wyszły niepokojące fakty z jego życia. Okazało się, że 10 lat wcześniej mężczyzna usłyszał wyrok za tak zwaną inną czynność seksualną z osobą poniżej 16 roku życia. Został skazany na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. On cały czas twierdzi, że jest niewinny.

Po ujawnieniu afery aspirujący model, który zakwalifikował się do finału telewizyjnego show został z niego wykluczony. Niedługo później zaczęły pojawiać się nowe informacje związane z D’Angelica. Głos zabrały wtedy między innymi matka pokrzywdzonej dziewczyny oraz jej rzeczniczka.

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Pierwszy wywiad

Zaraz po ujawnieniu niewygodnych faktów z życia modela, on sam nie komentował sprawy poza wydaniem oświadczenia w swoich mediach społecznościowych, w którym pisze, że jest niewinny. A jego wyrok to wynik ugody.

Teraz postanowił udzielić pierwszego wywiadu, od czasu wybuchu afery. Mężczyzna udzielił wywiadu dziennikarzowi Pudelka, w którym kolejny raz twierdził, że nie jest winny zarzucanych mu czynów.

Nie miałem okazji zeznawać, nigdy nie wysłuchano mnie, ani moich świadków, ani mojego prawnika przez przysięgłych, którzy nie mogli się pojawić. Więc byłem w trudnej sytuacji. Za rzeczy, o które byłem oskarżony, wyroki wynoszą od sześciu, ośmiu do dziesięciu lat więzienia. Zostałbym też zarejestrowany jako przestępca seksualny, więc dla mnie było to bardzo trudne – mówił w rozmowie z Michałem Dziedzicem.

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

TVN kazało mu milczeć?

Mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego, że będzie mu bardzo ciężko kiedykolwiek oczyścić swoje dobre imię w Polsce. W rozmowie z Pudelkiem zdradził jednak, że przez dlugi czas nie mógł się bronić, ponieważ TVN zabronił mu się wypowiadać.

Gdy TVN mnie wyrzucił, nawet o tym nie wiedziałem. Dziennikarze do mnie dzwonili i pytali, jak się czuję po tym, jak zostałem zdyskwalifikowany. Wtedy wszedłem na stronę „Top Model” i tam było oświadczenie i niedługo po tym zadzwonił do mnie producent. Nie powiedzieli zbyt wiele. Coś w stylu: „Dyskwalifikujemy cię z finału”. I to tyle. A ja powiedziałem: „Wysłałem wam wszystko, czego potrzebowaliście. Poprosiliście mnie o wszystko, a ja wam wszystko dałem, mówiliście mi, żebym był cicho”. Bo to TVN kazał mi się nie wypowiadać. Za każdym razem, gdy ktoś się ze mną kontaktował, proponował wywiad… – mówił model.

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
TVN
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...