środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Tragedia w rodzinie Zenka Martyniuka! Są w rozpaczy!

Tragedia w rodzinie Zenka Martyniuka! Są w rozpaczy!

Rodzina Zenka Martyniuka jest pogrążona w rozpaczy. Wszyscy przeżywają trudne chwile. W środę wieczorem zmarła bliska im osoba.

Koronawirus w rodzinie Zenona Martyniuka

Ukochana teściowa artysty niedawno trafiła do jednego z białostockich szpitali. Początkowo kobieta zmagała się z koronawirusem, później doszły inne komplikacje zdrowotne. Martyniuk w rozmowie z „faktem” przyznał, że jemu i rodzinie nie jest łatwo.

Jest nam smutno, bo odeszła nasza druga mama – powiedział.

Zenon Martyniuk od zawsze podkreślał, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Swój wolny czas najchętniej spędza w domu ze swoimi najbliższymi. Dlatego śmierć teściowej jest dla niego ogromnym ciosem.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Czas pożegnań

Matka Danuty Martyniuk miała 72 lata. Kobieta zmagała się z COVID-19. Gdy wydawało się, że wszystko się normuje dopadły ją komplikacje zdrowotne, w wyniku, których kobieta zmarła.

Żona Zenka Martyniuka pożegnała swoją mamę za pomocą mediów społecznościowych.

Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj.Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz.Dolaczylas Mamusi do naszego tatusia a do Swego męża.Spoczywaj w Pokoju.

Opublikowany przez Danutę Martyniuk Czwartek, 6 maja 2021
Agata Młynarska ciężko chora! "Nie dam łatwo za wygraną"
ŹródłoFakt/Facebook

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Martyniuk
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...