wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Tragedia! Nie żyje aktorka popularnego serialu!

Tragedia! Nie żyje aktorka popularnego serialu!

Nie żyje popularna aktorka filmowa i teatralna. Kobieta miała 90 lat. Zagrała w takich produkcjach jak „Plebania”, „Matki, żony i kochanki” czy „07 zgłoś się”.

Nie żyje Aleksandra Koncewicz

W jednym z Warszawskich szpitali zmarła wspaniała aktorka Aleksandra Koncewicz. Kobieta najbardziej z epizodycznych ról w filach oraz serialach. Jej największą miłością od zawsze był teatr. To właśnie na jego deskach czuła się najlepiej.

nie żyje
Aleksandra Koncewicz (źródło: wprost.pl)
Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

Ogromna strata…

Aleksandra Koncewicz za swoją działalność w 1968 roku otrzymała Złoty Krzyż Zasługi. Swój teatralny debiut miała w 1951 roku. Odbył się on w Bydgoskim Teatrze Ziemii Pomorskiej w spektaklu „Moralność pani Dulskiej”.

Podobno kiedyś odmówiła Romanowi Polańskiemu zagrania w filmie „Nóż w wodzie”, który później został nominowany do Oscara.

Polański poszukiwał aktorki wysportowanej, a ja wtedy dobrze pływałam i grałam w siatkówkę. Ale gdy miałam do wyboru: zagrać w filmie czy Klarysę w „Fircyku w zalotach”, a potem tytułową Ondynę w sztuce Jeana Giraudoux, nie było wątpliwości, że wybiorę teatr – wspominała aktorka.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
nie żyje
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...