sobota, 24 lipca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Tomasz Kammel chory! Nie może uwierzyć w to co się stało

Tomasz Kammel chory! Nie może uwierzyć w to co się stało


Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w Polsce. Mężczyzna wybrał się do Chorwacji, aby świętować tam swoje 50 urodziny. Jednak choroba pokrzyżowała mu wszystkie plany.

Miało być tak pięknie

Tomasz Kammel, aby świętować swoje 50 urodziny wybrał się do Chorwacji. Jednak zamiast spędzać czas z przyjaciółmi, przeleżał w hotelu cały dzień. Dziennikarz chyba nie tak sobie wyobrażał urodziny, które miały być wyjątkowe. W mediach społecznościowych opublikował post w którym napisał:

,,Moje urodziny
12 lipca 2021.
A było tak:
Od rana płyną życzenia, wśród nich, że „50” to tylko liczba, że wiek to głowa i nastawienie…
Jest wesoło i przyjemnie. Nagle migrena wycina mnie z życia na 8 godzin. W zestawie są światłowstręt i inne „atrakcje” jakie ciało serwuje w takiej sytuacji. Gratulacje dalej płyną, są telefony, tylko jubilata brak, bo leży chory. Brawo!
Moje tegoroczne wakacje – zestaw nieoczekiwanych zwrotów akcji. Na szczęście mam przy sobie ludzi, z którymi każda przeciwność losu jeszcze mocniej mnie scala (stają na wysokości zadania, mają ibuprom). W duchu zaczynam się śmiać na myśl jakiego figla ten los mi / nam jeszcze spłata. Odkrywam też sedno moich urodzinowych filozofii – żeby mu w tym figlowaniu nie pomagać”.

Nergal w szpitalu! Pokazał drastyczne zdjęcia

Plany na przyszłość

Kammel w poście napisał także, o swoich następnych latach życia pisząc:

,,I tak rodzi się plan na następne 50 lat.
Oto on:
przy dobrych wiatrach mam przed sobą przynajmniej 15 do 20 lat kariery. Wcale nie tak dużo. Nie zmarnuję ich na bylejakość i słabe przygotowanie. Tym bardziej, że dążenie do perfekcji jest przyjemne. Byle jej za szybko nie osiągnąć, bo wtedy nuda. Co do planów – wiem, że są ważne, ale zwykła migrena może je zniweczyć. Dlatego podchodzę z pokorą (tak, to okropne słowo), żeby mi się świat nie walił gdy coś pójdzie nie tak.Włączam (na jeszcze większy full) tryb „no i co z tego?”, by się nie przejmować, gdy ktoś będzie próbował gryźć mnie w kostkę.
Od koniunkturalnych pseudo przyjaciół, przez emocjonalnych szantażystów, a na zwykłych cwaniakach skończywszy – zanim się przejmę ich działaniem, zadam sobie pytanie „Co z tego?”, a potem machnę ręką i dalej będę robił swoje, bo ich działania zazwyczaj tylko na to zasługują.Przejmować się zamierzam tym co tego warte, np. zachodem słońca ze zdjęcia, który za 1000 lat będzie dokładnie taki sam. A gdzie wtedy będę ja? No właśnie.Na moje urodziny życzę NAM wszystkim, byśmy nie marnowali czasu na drobiazgi, bo jest go mniej niż się wydaje, ale wystarczająco dużo, by dobrze pożyć i się wyżyć:), z fajnymi ludźmi u boku”.

Maja Bohosiewicz chora! Przekazała smutne wiadomości

Maja Bohosiewicz jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na swoim koncie na Instagram'ie zgromadziła już blisko 500 tysięcy osób obserwujących! Bohosiewicz...

Szok! Zgwałcono 15-latkę na plaży

Mężczyzna z Pakistanu zaczął rozmowę z 15-latką. Kilka minut później zaciągnął ją siłą do wody i zgwałcił. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia.

Nergal w szpitalu! Pokazał drastyczne zdjęcia

Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę...

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

19-letnia utalentowana sportsmenka uległa poważnemu wypadkowi podczas sobotniego treningu. Dziewczyna walczy o życie. Wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej.

Nie żyje 16-latek! Miał być mistrzem świata…

Nie żyje nastolatek, który miał być mistrzem świata w boskie. Miał ogromny talent. Nikt nie spodziewał się jego tak szybkiej śmierci...

12-latka urodziła dziecko! Ojciec jest dumny

Nastolatka urodziła zdrową córeczkę. Ojciec dziecka, Juan Miranda-Jara nie zdawał sobie sprawy jaka kara grozi za współżycie z nieletnią. 24-latek został zatrzymany...
Tomasz Kammel
Anna Dymna ma na koncie liczne role teatralne i filmowe. Kobieta w swoich życiu przeszła liczne tragedie. Mimo przykrych sytuacji zawsze walczyła do końca... Anna i Wiesław Anna Dymna przez lata była doświadczana przez życie. Wszystko zaczęło się od śmierci pierwszego męża, miłości jej życia, Wiesława Dymnego. Ukochany aktorki...