środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura To zdjęcie Doroty Wellman z młodości robi furorę! Fani nie mogą się...

To zdjęcie Doroty Wellman z młodości robi furorę! Fani nie mogą się nachwalić urody dziennikarki!

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Jest inteligentna i zabawna. Tym razem jej fani zachwycili się jej zdjęciem sprzed lat.

Droga do sylwetki idealnej

Dziennikarka wielokrotnie walczyła o zgrabną sylwetkę. Skutek był różny, a Wellman nauczyła się nie przejmować swoją wagą, która od czasu ciąży powoduje u niej zaburzenia hormonalne. Wygląd nigdy jednak nie był dla niej najważniejszy.

Wielokrotnie bardzo się starałam to zrobić i nie jest to dieta pod tytułem: „Teraz nie będę żarła, tylko piła zielone soki z dużą ilością jarmużu”. Ja się poddawałam wielokrotnie terapiom pod okiem lekarzy, dlatego udało mi się schudnąć przez wiele lat ponad 30 kilogramów, ale moja waga dalej już nie rusza  – mówiła kilka lat temu w jednym z wywiadów.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Fani są zachwyceni

Na Facebookowym profilu Pauliny Młynarskiej pojawiło się zdjęcie sprzed 15 lat. Jest to okładka jednego z magazynów. Dorota Wellman, Magda Mołek oraz Paulina Młynarska pozują na niej ze sprzętami kuchennymi. W środku jednak pojawił się bardzo wartościowy wywiad z paniami.

Komentarz pod zdjęciem skupiły się jednak na Wellman. Fani zachwycali się jej sylwetką sprzed lat. Wielu z nich pochwalił „talię osy” dziennikarki.

Skuter potrąciła znaną aktorkę. Kobieta nie żyje!
ŹródłoSE/Facebook

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Wellman
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...