środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Telekamery "Tele Tygodnia" rozdane! Statuetki wręczone!

Telekamery „Tele Tygodnia” rozdane! Statuetki wręczone!

Za nami Telekamery „Tele Tygodnia” 2021. Jest to coroczna tradycja, którą z ekscytacją oglądają widzowie, a nominowani siedzą jak na szpilkach nasłuchując, czy tym razem padnie ich nazwisko.

Galę emitował Puls2

Przyzwyczailiśmy się do tego, że gala transmitowana była przez Telewizję Polską. W tym roku nastąpiła zmiana. Oficjalnie nikt nie wypowiada się na temat innego kanału. Nieoficjalnie mówi się, o tym że to TVP nie chciało współpracować przy tworzeniu wydarzenia.

W Teatrze Polskim w Warszawie zgromadzili się wszyscy nominowani oraz prowadzący galę. W tym roku byli to Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski. Aktorka znana jest z seriali oraz teatru, a aktor z seriali, teatru, a także dubbingu, którym się zajmuje.

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Nagrody rozdano!

Statuetki zostały rozdane w takich kategoriach jak najlepsza aktorka oraz aktor, serial, osobowość telewizyjna czy juror. Okazało się, że w tym roku przyznano również wyróżnienie specjalne. Oprócz regularnych statuetek wręczono również nagrody specjalne dla Człowieka Roku oraz Produkcji Roku.

Człowiekiem Roku została Iga Świątek, a Produkcją Roku akcja #Hot16Challenge. Po zdobyciu nagrody trzy razy z rzędu zwycięzca nie jest już nominowany po raz kolejny, rok po odebraniu ostatniej otrzymuje Złotą Telekamerę. W tym roku trafiła ona do Mikołaja Roznerskiego oraz Lombard. Życie pod zastaw”.

Nie żyje gwiazdor "Harry'ego Pottera"!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Tele
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...