wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Szok! Nie żyje znany polityk!

Szok! Nie żyje znany polityk!

W środę zmarł znany polityk i działacz ludowy. Dożył 80 lat, niestety zachorował na koronawirusa. Choroba okazała się silniejsza i po długiej walce pokonała polityka.

Koronawirus go pokonał

Edward Gnat zmarł w wieku 80 lat. O sprawie poinformował portal lowiczanin.info. Były już poseł miał COVID-19. Choroba pokaonała go w walce o życie.

Był posłem na Sejm PRL z ramienia Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego. W latach 1993-1997 zasiadał w Sejmie, gdzie był członkiem PSL i właśnie to ugrupowanie reprezentował w Parlamencie.

nie
Edward Gnat (źródło: lowicz24.eu)
Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Poseł był bardzo ceniony za swój wkład w politykę. Był bardzo zaangażowany i oddany ludziom. Chciał przede wszystkim ich dobra. W roku 2000 został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Zawsze podkreślał jak bardzo dumny jest również ze Złotego, Srebrnego oraz Brązowego Krzyża Zasługi.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
nie
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...