środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Strzał w kolano... Takiej decyzji nikt się nie spodziewał! Polska będzie pośmiewiskiem...

Strzał w kolano… Takiej decyzji nikt się nie spodziewał! Polska będzie pośmiewiskiem w Europie?!

Telewizja Polska ogłosiła wiadomość, która zszokowała prawie wszystkich. Twórca mało znany piosenek, bardziej kojarzony z prowadzenia „Koła fortuny” oraz „Jaka to melodia” ma zostać reprezentantem Polski na Eurowizji.

Rafał Brzozowski na Eurowizję

Telewizja Polska przez jakiś czas trzymała swoich widzów w niepewności, podgrzewając atmosferę. Wszyscy zastanawiali się kto dostanie tak ogromną szansę oraz czy tym razem uda się dojść do finału.

W programie „Pytanie na śniadanie” ogłoszono, że do Rotterdamu pojedzie Rafał Brzozowski. Już niedługo odbędą się półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji. W tym roku gospodarzem wydarzenia ma być Holandia.

Nie żyje gwiazdor "Harry'ego Pottera"!

Wstyd na całą Europę?

Większość uczestników Eurowizji przedstawiło swoich reprezentantów w grudniu zeszłego roku. Telewizja Polska jednak trzymała tę informację w sekrecie, aby chwilę przed półfinałami ogłosić kto pojedzie reprezentować nasz kraj. Okazało się, że będzie to Rafał Brzozowski, którego niektórzy nazywają „królem jednego przeboju”.

Komentarze widzów po ogłoszeniu decyzji są raczej nieprzychylne. Większość komentujących wyśmiało podjętą przez TVP decyzję, inni uważają, że nie mamy szans.

Polska
Komentarze pod jednym ze zdjęć jeszcze przed ogłoszeniem kto będzie reprezentował Polskę

Rafał Brzozowski był naturalnym kandydatem, ponieważ kiedyś otarł się o zwycięstwo w preselekcjach i o mały włos nie wyleciał do Kijowa, by reprezentować nasz kraj na Eurowizji w 2017 roku. Szefostwo bardzo go lubi i mocno wierzy, że jego talent przekona również świat – mówił informator Plotka.

Krzysztof Krawczyk nie żyje! Polska żegna legendę

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Polska
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...