sobota, 24 lipca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Strzał w kolano... Takiej decyzji nikt się nie spodziewał! Polska będzie pośmiewiskiem...

Strzał w kolano… Takiej decyzji nikt się nie spodziewał! Polska będzie pośmiewiskiem w Europie?!


Telewizja Polska ogłosiła wiadomość, która zszokowała prawie wszystkich. Twórca mało znany piosenek, bardziej kojarzony z prowadzenia „Koła fortuny” oraz „Jaka to melodia” ma zostać reprezentantem Polski na Eurowizji.

Rafał Brzozowski na Eurowizję

Telewizja Polska przez jakiś czas trzymała swoich widzów w niepewności, podgrzewając atmosferę. Wszyscy zastanawiali się kto dostanie tak ogromną szansę oraz czy tym razem uda się dojść do finału.

W programie „Pytanie na śniadanie” ogłoszono, że do Rotterdamu pojedzie Rafał Brzozowski. Już niedługo odbędą się półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji. W tym roku gospodarzem wydarzenia ma być Holandia.

Dramat Agaty Kuleszy! Nie tak miało być

Wstyd na całą Europę?

Większość uczestników Eurowizji przedstawiło swoich reprezentantów w grudniu zeszłego roku. Telewizja Polska jednak trzymała tę informację w sekrecie, aby chwilę przed półfinałami ogłosić kto pojedzie reprezentować nasz kraj. Okazało się, że będzie to Rafał Brzozowski, którego niektórzy nazywają „królem jednego przeboju”.

Komentarze widzów po ogłoszeniu decyzji są raczej nieprzychylne. Większość komentujących wyśmiało podjętą przez TVP decyzję, inni uważają, że nie mamy szans.

Polska
Komentarze pod jednym ze zdjęć jeszcze przed ogłoszeniem kto będzie reprezentował Polskę

Rafał Brzozowski był naturalnym kandydatem, ponieważ kiedyś otarł się o zwycięstwo w preselekcjach i o mały włos nie wyleciał do Kijowa, by reprezentować nasz kraj na Eurowizji w 2017 roku. Szefostwo bardzo go lubi i mocno wierzy, że jego talent przekona również świat – mówił informator Plotka.

Nie żyje aktor znany z TVP! Miał 69 lat

Maja Bohosiewicz chora! Przekazała smutne wiadomości

Maja Bohosiewicz jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na swoim koncie na Instagram'ie zgromadziła już blisko 500 tysięcy osób obserwujących! Bohosiewicz...

Szok! Zgwałcono 15-latkę na plaży

Mężczyzna z Pakistanu zaczął rozmowę z 15-latką. Kilka minut później zaciągnął ją siłą do wody i zgwałcił. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia.

Nergal w szpitalu! Pokazał drastyczne zdjęcia

Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę...

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

19-letnia utalentowana sportsmenka uległa poważnemu wypadkowi podczas sobotniego treningu. Dziewczyna walczy o życie. Wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej.

Nie żyje 16-latek! Miał być mistrzem świata…

Nie żyje nastolatek, który miał być mistrzem świata w boskie. Miał ogromny talent. Nikt nie spodziewał się jego tak szybkiej śmierci...

12-latka urodziła dziecko! Ojciec jest dumny

Nastolatka urodziła zdrową córeczkę. Ojciec dziecka, Juan Miranda-Jara nie zdawał sobie sprawy jaka kara grozi za współżycie z nieletnią. 24-latek został zatrzymany...
Polska
Anna Dymna ma na koncie liczne role teatralne i filmowe. Kobieta w swoich życiu przeszła liczne tragedie. Mimo przykrych sytuacji zawsze walczyła do końca... Anna i Wiesław Anna Dymna przez lata była doświadczana przez życie. Wszystko zaczęło się od śmierci pierwszego męża, miłości jej życia, Wiesława Dymnego. Ukochany aktorki...