środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Słynna YouTuberka opowiada o swoim horrorze! Przeszła dwie trudne operacje!

Słynna YouTuberka opowiada o swoim horrorze! Przeszła dwie trudne operacje!


Ewa Grzelakowska – Kostogul jest jedną z najbardziej znanych postaci na YouTube oraz w przestrzeni Internetowej. W jednym ze swoich ostatnich filmów poruszyła tematykę, która jest dla niej bardzo bolesna. Opowiedziała widzom o swojej chorobie.

Od guru beauty do zaburzeń odżywiania

Red Lipstick Monster na YouTube zasłynęła swoimi makijażami. Początkowo zajmowała się tylko tym, później zaczęła opowiadać o paznokciach, włosach, a także dbaniu o siebie. Jej blog przestał być tylko makijażowy, ale pokazywał wiele aspektów z życia blogerki.

Ewa wykorzystała swoją popularność w szlachetnych celach. Zaczęła angażować się w różne akcje społecznościowe, wspierać fundacje oraz namawiać do pomocy. Jakiś czas temu wstawiła film, w którym opowiedziała o swoich problemach z odżywianiem. Wideo zyskało ogromną popularność.

Dramatyczny wypadek z udziałem gwiazd disco polo! Wjechał w nich pijany kierowca

Ważne tematy

Kolejnym ważnym filmem w karierze RLM było opowiedzenie o COVID-19. Okazało się, że kobieta zachorowała, chciała przestrzec swoich widzów jak groźna jest choroba i co mogą zrobić, a także gdzie szukać pomocy.

Ostatnio pojawił się kolejny fil, w którym przyznała się, że miała poważne problemy zdrowotne, o których wcześniej nie mówiła. W 2020 roku lekarze odkryli, że ma guza w macicy, które musiały zostać natychmiast wycięte.

W tym roku miałam dwie operacje. Groziło mi… To, co mogło się stać, to co usłyszałam na pierwszej wizycie po diagnozie, to to, że najprawdopodobniej będę musiała mieć wyciętą macicę – mówiła RLM.

Dzięki takim filmom może dać wielu fanom do myślenia. Dzięki propagowaniu dbania o siebie, więcej osób zdecyduje się na wizytę u lekarza. Ewa Grzelakowska – Kostogul apeluje, aby regularnie się badać bo to może uratować nasze życie.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
YouTube
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...