wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Słynna YouTuberka opowiada o swoim horrorze! Przeszła dwie trudne operacje!

Słynna YouTuberka opowiada o swoim horrorze! Przeszła dwie trudne operacje!

Ewa Grzelakowska – Kostogul jest jedną z najbardziej znanych postaci na YouTube oraz w przestrzeni Internetowej. W jednym ze swoich ostatnich filmów poruszyła tematykę, która jest dla niej bardzo bolesna. Opowiedziała widzom o swojej chorobie.

Od guru beauty do zaburzeń odżywiania

Red Lipstick Monster na YouTube zasłynęła swoimi makijażami. Początkowo zajmowała się tylko tym, później zaczęła opowiadać o paznokciach, włosach, a także dbaniu o siebie. Jej blog przestał być tylko makijażowy, ale pokazywał wiele aspektów z życia blogerki.

Ewa wykorzystała swoją popularność w szlachetnych celach. Zaczęła angażować się w różne akcje społecznościowe, wspierać fundacje oraz namawiać do pomocy. Jakiś czas temu wstawiła film, w którym opowiedziała o swoich problemach z odżywianiem. Wideo zyskało ogromną popularność.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Ważne tematy

Kolejnym ważnym filmem w karierze RLM było opowiedzenie o COVID-19. Okazało się, że kobieta zachorowała, chciała przestrzec swoich widzów jak groźna jest choroba i co mogą zrobić, a także gdzie szukać pomocy.

Ostatnio pojawił się kolejny fil, w którym przyznała się, że miała poważne problemy zdrowotne, o których wcześniej nie mówiła. W 2020 roku lekarze odkryli, że ma guza w macicy, które musiały zostać natychmiast wycięte.

W tym roku miałam dwie operacje. Groziło mi… To, co mogło się stać, to co usłyszałam na pierwszej wizycie po diagnozie, to to, że najprawdopodobniej będę musiała mieć wyciętą macicę – mówiła RLM.

Dzięki takim filmom może dać wielu fanom do myślenia. Dzięki propagowaniu dbania o siebie, więcej osób zdecyduje się na wizytę u lekarza. Ewa Grzelakowska – Kostogul apeluje, aby regularnie się badać bo to może uratować nasze życie.

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
YouTube
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...