środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Skradziono Bentleya znanej aktorki! Gwiazda "Przyjaciółek" jest zrozpaczona

Skradziono Bentleya znanej aktorki! Gwiazda „Przyjaciółek” jest zrozpaczona

Luksusowy samochód wart ponad 750 tysięcy złotych został skradziony jednej z gwiazd serialu „Przyjaciółki”. Kobieta nie kryła swojego rozżalenia. Samochód udało się namierzyć jednak jest on już w częściach.

Joanna Liszowska straciła samochód

W nocy z 10 na 11 lutego sprzed posesji jednej z gwiazd „Przyjaciółek” skradziono Bentleya, którego wartość to ponad 750 tysięcy złotych. Policja, która prowadziła śledztwo uprzedziła aktorkę, że już raczej nie odzyska swojej własności „w całości”.

Funkcjonariuszom policji udało się schwytać osoby, które mogły pomagać w kradzieży Bentleya. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. W trakcie śledztwa udało się również wytypować kto może stać za licznymi kradzieżami luksusowych aut.

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

24-latek ze Szczecina

Za kradzieżami stał 24-letni mężczyzna ze Szczecina. Jak się później okazało jest on bardzo dobrze znany policji. Złodziej przebywał tzw. „dziupli” z samochodami. Funkcjonariuszom udało się złapać go na gorącym uczynku.

Znaleziono również części skradzionego Joannie Liszowskiej Bentleya. Funkcjonariuszom udało się znaleźć tablice rejestracyjne i części karoserii samochodu.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości
ŹródłoFakt/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Bentley
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...