wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Skandaliczne zachowanie w TVP!

Skandaliczne zachowanie w TVP!

TVP zdaje się kpić ze swoich widzów coraz jawniej. W programie komentującym wydarzenia społeczne oraz polityczne Magdalena Ogórek oraz Jarosław Jakimowicz urządzili sobie tańce do skocznej muzyki.

Prowadzący tańczący do rytmów Modern Talking

Na Twitterze coraz większą popularnością cieszy się krótkie nagranie, na którym prowadzący tańczą. „W kontrze” jest programem, który powinien być poważny. Okazuje się, że taniec jest tam jak najbardziej na miejscu. „Reżyserka, proszę jakąś muzyczkę!” – zawołał Jakimowicz.

Poważny problem, niepoważni prowadzący

„W kontrze” to magazyn TVP Info prowadzony przez Magdalenę Ogórek oraz Jarosława Jakimowicza. Program w założeniu miał być poważny. Prowadzący mieli komentować zdarzenia polityczne oraz społeczne.

Można pomyśleć, że prowadzący chcieli wprowadzić trochę luzu do swojego programu, ale mogli to zrobić w dużo subtelniejszy sposób niż taniec pani Ogórek.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Dosadne komentarze

Film nie przeszedł bez echa w internecie. Wideo udostępnił między innymi Tomasz Trela. Pod postem w komentarzach rozpętała się burza. Internauci nie zostawili suchej nitki ani na Magdalenie Ogórek, ani Jarosławie Jakimowiczu.

„To, że ktoś się wygłupia z niepodłączoną gitarą, to pół biedy.. Ale taniec pani Magdaleny przypomniał mi miejsce, o którym chciałem zapomnieć” – skomentował zdegustowany użytkownik Twittera.

„To, że ktoś się wygłupia z niepodłączoną gitarą, to pół biedy.. Ale taniec pani Magdaleny przypomniał mi miejsce, o którym chciałem zapomnieć” – skomentował jeden z internautów.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
TVP
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...