niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Skandaliczne zachowanie w TVP!

Skandaliczne zachowanie w TVP!

TVP zdaje się kpić ze swoich widzów coraz jawniej. W programie komentującym wydarzenia społeczne oraz polityczne Magdalena Ogórek oraz Jarosław Jakimowicz urządzili sobie tańce do skocznej muzyki.

Prowadzący tańczący do rytmów Modern Talking

Na Twitterze coraz większą popularnością cieszy się krótkie nagranie, na którym prowadzący tańczą. „W kontrze” jest programem, który powinien być poważny. Okazuje się, że taniec jest tam jak najbardziej na miejscu. „Reżyserka, proszę jakąś muzyczkę!” – zawołał Jakimowicz.

Poważny problem, niepoważni prowadzący

„W kontrze” to magazyn TVP Info prowadzony przez Magdalenę Ogórek oraz Jarosława Jakimowicza. Program w założeniu miał być poważny. Prowadzący mieli komentować zdarzenia polityczne oraz społeczne.

Można pomyśleć, że prowadzący chcieli wprowadzić trochę luzu do swojego programu, ale mogli to zrobić w dużo subtelniejszy sposób niż taniec pani Ogórek.Dosadne komentarze

Film nie przeszedł bez echa w internecie. Wideo udostępnił między innymi Tomasz Trela. Pod postem w komentarzach rozpętała się burza. Internauci nie zostawili suchej nitki ani na Magdalenie Ogórek, ani Jarosławie Jakimowiczu.

„To, że ktoś się wygłupia z niepodłączoną gitarą, to pół biedy.. Ale taniec pani Magdaleny przypomniał mi miejsce, o którym chciałem zapomnieć” – skomentował zdegustowany użytkownik Twittera.

„To, że ktoś się wygłupia z niepodłączoną gitarą, to pół biedy.. Ale taniec pani Magdaleny przypomniał mi miejsce, o którym chciałem zapomnieć” – skomentował jeden z internautów.

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...