sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Kultura Skandaliczne zachowanie w TVP!

Skandaliczne zachowanie w TVP!


TVP zdaje się kpić ze swoich widzów coraz jawniej. W programie komentującym wydarzenia społeczne oraz polityczne Magdalena Ogórek oraz Jarosław Jakimowicz urządzili sobie tańce do skocznej muzyki.

Prowadzący tańczący do rytmów Modern Talking

Na Twitterze coraz większą popularnością cieszy się krótkie nagranie, na którym prowadzący tańczą. „W kontrze” jest programem, który powinien być poważny. Okazuje się, że taniec jest tam jak najbardziej na miejscu. „Reżyserka, proszę jakąś muzyczkę!” – zawołał Jakimowicz.

Poważny problem, niepoważni prowadzący

„W kontrze” to magazyn TVP Info prowadzony przez Magdalenę Ogórek oraz Jarosława Jakimowicza. Program w założeniu miał być poważny. Prowadzący mieli komentować zdarzenia polityczne oraz społeczne.

Można pomyśleć, że prowadzący chcieli wprowadzić trochę luzu do swojego programu, ale mogli to zrobić w dużo subtelniejszy sposób niż taniec pani Ogórek.

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup''

Dosadne komentarze

Film nie przeszedł bez echa w internecie. Wideo udostępnił między innymi Tomasz Trela. Pod postem w komentarzach rozpętała się burza. Internauci nie zostawili suchej nitki ani na Magdalenie Ogórek, ani Jarosławie Jakimowiczu.

„To, że ktoś się wygłupia z niepodłączoną gitarą, to pół biedy.. Ale taniec pani Magdaleny przypomniał mi miejsce, o którym chciałem zapomnieć” – skomentował zdegustowany użytkownik Twittera.

„To, że ktoś się wygłupia z niepodłączoną gitarą, to pół biedy.. Ale taniec pani Magdaleny przypomniał mi miejsce, o którym chciałem zapomnieć” – skomentował jeden z internautów.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...