wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Radosna wiadomość w rodzinie Tomasza Komendy. Cała Polska gratuluje!

Radosna wiadomość w rodzinie Tomasza Komendy. Cała Polska gratuluje!

Tomasz Komenda został ojcem. Syn przyszedł na świat 30 listopada. „It’s a boy! Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!” – czytamy w poście zamieszczonym przez Fundację Braci Collins, z którą Komenda współpracuje.Jak się poznali?

Tomasz poznał swoja wybrankę, Annę Walter na portalu randkowym. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia.

– Wszystkie dziewczyny, z którymi nawiązałem kontakt, nie patrzyły na mnie jak na mężczyznę, tylko zastanawiały się: czy to na pewno on? – mówił w programie „Uwaga”

Tak jak większość Polaków śledziłam jego historię. Współczułam mu tego, co go spotkało i tak zaczęliśmy ze sobą korespondować. Ten kontakt się kilkukrotnie nam urywał, ale naprawdę zaiskrzyło, dopiero, gdy spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy. – opowiada Anna, partnerka Tomasza.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka


Ukochanej Ani oświadczył się we wrześniu tego roku, po premierze filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”.

W 2004 roku Tomasz Komenda został skazany na 25 lat za gwałt i zabójstwo nieletniej Małgosi. Po łącznie 18 latach spędzonych we więzieniu został oczyszczony z zarzutów i wypuszczony na wolność. Obecnie toczy się proces o odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane krzywdy.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka
ŹródłoOnet

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
tomasz komenda
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...