środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Powiedziała, że woli umrzeć w domu. Dramatyczne wyznanie Salmy Hayek!

Powiedziała, że woli umrzeć w domu. Dramatyczne wyznanie Salmy Hayek!

Salma Hayek postanowiła opowiedzieć o swoim dramacie. Powiedziała wówczas lekarzom, że woli umrzeć w domu niż w szpitalu. Jej stan zdrowia był bardzo zły.

Aktorka opowiedziała o swoim dramacie

Salma Hayek była jedną z osób, która pomimo zdrowego stylu życia, dbania o siebie i stosowania obostrzeń zachorowała na koronawirusa. Niestety przebieg choroby nabrał dramatyczny obrót.

Gwiazda była przekonana, że choroba zakończy jej życie. Powoli godziła się z myślą, że musi pożegnać się ze swoimi bliskimi. Kilka tygodni temu kobieta balansowała na krawędzi życia i śmierci. Teraz zdecydowała się o tym opowiedzieć.

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Wolała umrzeć w domu

Hayek początkowo przechodziła wirusa łagodnie. Objawy nie dawały się we znaki przez jakiś czas. W pewnym momencie jej stan zdrowia z godziny na godzinę zaczął się pogarszać. W pewnym momencie aktorka została podłączona pod tlen, a lekarze błagali by pozwoliła zabrać się do szpitala.

Kobieta z pełną świadomością oraz stanowczością odpowiedziała, że woli umrzeć w domu. Ostatecznie udało jej się pokonać chorobę. W izolacji spędziła 7 tygodni, a skutki wirusa odczuwa do dzisiaj.

Agata Młynarska ciężko chora! "Nie dam łatwo za wygraną"
ŹródłoWp/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
umrzeć
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...