środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Porażka na Eurowizji! Brzozowski się tłumaczy!

Porażka na Eurowizji! Brzozowski się tłumaczy!

Rafał Brzozowski nie popisał się swoim występem na Eurowizji. Rozczarowanie jest ogromne, jednak piosenkarz nie ma sobie nic do zarzucenia.

Fatalny występ?

Rafał Brzozowski wystąpił na Eurowizji. Jak wielu internautów zapowiadało, jego wykonanie nie należało do wybitnych. Wszyscy zastanawiali się, które miejsce zajmie. Zazwyczaj liczyliśmy na podium, w tym roku obstawiane były ostatnie miejsca.

Artysta był zadowolony ze swojego występu. Tak ogromna publiczność dodawała mu skrzydeł. Zaraz po zejściu ze sceny był bardzo podekscytowany. Pomimo, że nie udało się wejść do wielkiego finały, piosenkarz jest z siebie zadowolony.

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Dali z siebie wszystko

Rafał Brzozowski pokusił się o komentarz w rozmowie z Olkiem Sikorą. W rozmowie podkreślił, że zarówno on jak i jego ekipa dali z siebie wszystko. Był przekonany, że porwali publiczność i otworzyli się.

Byliśmy strasznie z siebie zadowoleni, to było maksymalne zaangażowanie, daliśmy z siebie to, co chcieliśmy. Niestety i w sporcie tak bywa, że trzeba umieć przegrywać. Nie weszliśmy, przemknęliśmy się w tych punktach… Nie chcę teraz analizować, co zawiodło, bo występ wyszedł nam dużo lepiej niż na wcześniejszych próbach, zaczęliśmy się bawić. Mogłoby się to skończyć happy endem, czyli finałem, ale myślę, że to nie jest moje ostatnie słowo. – mówił.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Brzozowski
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...