wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Polska gwiazda nago! Dawno nie było w sieci takich zdjęć.

Polska gwiazda nago! Dawno nie było w sieci takich zdjęć.

Gwiazdy bardzo często pokazują swoje wdzięki przed obiektywem aparatu, ale to co zrobiła aktorka ,,Pierwszej miłości’’ zmieniło ich postrzeganie na temat kobiety. Utalentowana kobieta trafiła do rozbieranego wegetariańskiego kalendarza 2021! Kalendarz nie dla wszystkich

Wszystkie bohaterki Vegetarian Calendar 2021 są wegetariankami lub wegankami. Kalendarz miał premierę 10 grudnia, czyli w Międzynarodowy Dzień Praw Zwierząt i jest on jedynym takim na świecie. Jest to jego szósta edycja, która została nazwana ,,Vege is the new sexy”. 

To przede wszystkim symbol harmonii, łagodności i sprawiedliwości – właśnie taki jest wegetarianizm i weganizm. To szacunek dla planety i jej mieszkańców, który objawia odrzuceniem mięsa. Każda z bohaterek kalendarza odrzuciła zabijanie i jest wegetarianką lub weganką. Ich życie jest świadectwem szacunku do życia i do natury – mówi Roland Okoń, fotograf kalendarza. 

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka


Aktorka pokazała bardzo dużo!

W tym roku swoje ciało w najbardziej kontrowersyjnych zdjęciach pokazała Dominika Skoczylas, aktorka ,,Pierwszej miłości’’. Kobieta stanęła bez ubrań przed obiektywem Rolanda Okonia! Nie wszystkim odbiorcom podobała się taka wersja sesji zdjęciowej. Według niektórych internautów, fotografie Skoczylas ukazane w kalendarzu, są za bardzo odważne i pokazują za dużo. 

zdjęć


Nie tylko Skoczylas popiera akcję

W poprzednich edycjach swoje ciało zaprezentowała Agata Buzek, córka byłego premiera Rzeczpospolitej Polskiej, Jerzego Buzka. Ambasadorkami weganizmu w poprzednich edycjach została między innymi Paulina Holtz, Ilona Witkowska, Magdalena Burger i wiele innych znanych twarzy showbiznesu. 

Wierzę, że pewne treści nie docierają do odbiorców wprost, ale na zasadzie skojarzeń zostają w podświadomości. Myślę, że ten projekt ma właśnie taki potencjał. Pokazuje, że weganki czy wegetarianki to normalne dziewczyny. Mają ciało – tak o swoim udziale w sesji zdjęciowej mówiła Agata Buzek.

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
zdjęć
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...