środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Pogrzeb Bronisława Cieślaka. Rodzina uszanowała jego ostatnią wolę...

Pogrzeb Bronisława Cieślaka. Rodzina uszanowała jego ostatnią wolę…

Bronisław Cieślak zmarł po długiej walce z chorobą nowotworową. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się dzisiaj 10 maja o godzinie 13:00. Rodzina postanowiła uszanować jego ostatnią wolę.

Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Bronisław Cieślak zmarł 2 maja 2021 roku w wieku 77 lat. Mężczyzna zmagał się przez lata z chorobą nowotworową. Walkę niestety przegrał. Dzisiaj o godzinie 13 rozpoczął się jego pogrzeb w kaplicy na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie. Uroczystość miała charakter świecki.

Wiele osób nie wiedziało, że aktor nie lubił swojego imienia. Wolał, gdy zwracano się do niego imieniem „Sławek” – tak samo jak nazywał się główny bohater serialu „07 zgłoś się”. Podczas pożegnania właśnie tym imieniem się zwracano.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult'' umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

„07 zgłoś się”

Bronisław Cieślak z wykształcenia był etnografem. Swoją przygodę ze światem show biznesu rozpoczął w 1968 roku jako dziennikarz w Polskim Radiu i krakowskim oddziale TVP. Później rozpoczął swoją karierę aktorską w serialu „Znaki szczególne”.

Jednak w pamięci widzów zawsze będzie Borewiczem z serialu „07 zgłoś się”. Po tej roli grywał również w innych produkcjach, a także próbował swoich sił w polityce.

Agata Młynarska ciężko chora! "Nie dam łatwo za wygraną"
ŹródłoFakt/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Cieślak
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...