niedziela, 5 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Piotr Gąsowski w krytycznym stanie?! Dramat aktora

Piotr Gąsowski w krytycznym stanie?! Dramat aktora

Prowadzący „Twoja twarz brzmi znajomo”, niedawno oświadczył, że zmaga się w walce z koronawirusem. Fanów najbardziej zaniepokoił fakt, że ich idol był szczepiony, a mimo wszystko zachorował i musiał być hospitalizowany.

Piotr Gąsowski
Źródło: Instagram.com/piotr.gasowski.official

Piotr Gąsowski został przewieziony do szpitala, ze względu na szybkie rozprzestrzenianie się koronawirusa w jego organizmie. Informacji o stanie zdrowia udzieliła była żona prezentera, Hanna Śleszyńska.

Piotr wezwał karetkę, kiedy bardzo spadło mu ciśnienie. Towarzyszyły temu zawroty głowy, złe samopoczucie i wszystkie objawy COVID-19, czyli utrata smaku i węchu. Został zabrany do szpitala – wyznała Śleszyńska.

Zniszczone zdrowie psychiczne

Aktor bardzo skarżył się na hejt, który spadł na niego podczas pobytu na oddziale. Wiele komentarzy było obraźliwych i wulgarnych, które były kierowane do samego prowadzącego. Pojawiły się także głosy, które wskazywały, że pandemia nie istnieje, a wszystkie wydarzenia na świecie, to tylko spisek.

Piotr Gąsowski i powrót do zdrowia

Gąsowski na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie, w którym informuje, że wszystko zmierza ku lepszemu.

Wyszedłem właśnie ze szpitala i dochodzę do zdrowia a takie filmiki powodują , że wrócę szybciej niż później. Miłego weekendu w teatrach… i nie tylko…!!! – czytamy na profilu.

Prowadzący zapewnił również, że niedługo pojawi się na deskach teatru, wraz z nową sztuką.

NEWSLETTER

Strzały na granicy polsko-białoruskiej! Początek długiej wojny?

Wojska białoruskie użyły broni, padły strzały. Sytuacja ta prawdopodobnie była ostrzeżeniem po informacji o kolejnych sankcjach dla państwa Łukaszenki.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Czwartkowe wystąpienie Prezydenta Warszawy odbiło się szerokim echem pośród internautów. Rafał Trzaskowski podczas przemówienia w USA wykazał się, niespotykaną jak dotąd gestykulacją...

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed groźną bakterią wykrytą w mięsie. Pałeczki Salmonelli, śmiertelnie groźniej bakterii, zostały wykryte w jednej z partii tatara...

Była posłanka PO zatrzymana przez CBA! Ma ogromne problemy

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Bożenę K., byłą posłankę Platformy Obywatelskiej z Suwałk. Ma to związek ze śledztwem w sprawie przedstawiania przez...

Ogromne zmiany w emeryturach! Seniorzy będą zaskoczeni

Rząd próbuje złagodzić negatywne nastroje społeczne, dlatego już od marca możemy spodziewać się podwyżek. Płaca emerytalna zostanie podniesiona o 9,6 punktów procentowych.

Nie popularny aktor! Był znany z wielu produkcji

27 listopada zmarł popularny aktor. Znany z seriali takich jak "Moda na sukces" czy "Statek miłości". Miał 69 lat.

Cały Sejm pogrążony w żałobie! Nie żyje ważna dla rządu osoba

Sejm pogrążył się w żałobie w związku ze śmiercią bardzo ważnej dla całego rządu postaci. To bardzo smutna wiadomość i wyjątkowo przygnębiający...

Elżbieta II nie jest już królową! Świat nie może uwierzyć

Oficjalnie Elżbieta II przestaje pełnić rolę królowej Barbadosu. Nowym prezydentem została Sandra Mason, co równoznaczne jest z nowym ustrojem wyspy, który od...

Zmarł 19-latek, który przebywał w izolacji! Nikt mu nie pomógł

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Kędzierzynie Koźlu. 19-latek zmarł podczas odbywania domowej izolacji. Wiadomo, że był zakażony koronawirusem.