środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Piosenkarka poinformowała swoich fanów, że jest chora. Napisała post, w którym wyznała, że leży przykuta do łóżka. Okazało się, że jej stan zdrowia nie jest powiązany z COVID-em.

Anna Karwan jest chora

Annę Karwan poznaliśmy dzięki 7. edycji programu „The Voice of Poland”, a w ubiegłym roku wzięła udział w tanecznych show „Taniec z gwiazdami”. Artystka poinformowała swoich fanów, że zmaga się z chorobom. Przyznała jednak, że nie jest to koronawirus, ponieważ testy okazały się negatywne.

Teraz wokalistka musiała znacznie zwolnić tempo, ponieważ jej organizm odmówił jej posłuszeństwa. W święta poczuła się gorzej, ze względu na objawy podobne do tych przy covidzie postanowiła wykonać test.

Krzysztof Krawczyk nie żyje! Polska żegna legendę

Leży przykuta do łóżka

Karwan jest bardzo młoda, a choroba krzyżuje jej wszystkie plany. Jej kariera dopiero nabierała tempa, a teraz wszystko musi się zatrzymać, aby zadbać o zdrowie. Artystka postanowiła podzielić się z fanami informacją o chorobie, a także przemyśleniami, które poczyniła w czasie wolnym.

Ania Karwan przyznała, że przez stres oraz brak czasu kobieta bardzo zaniedbała swoje zdrowie fizyczne, ale także psychiczne. Wyznała, że zmagała się ze stanami depresyjnymi, lękowymi, a także atakami paniki. Zapewniła jednak fanów, że obecnie czuje się znacznie lepiej i zaapelowała, aby słuchać swojego organizmu i o niego dbać.

Nie żyje kolejna legendarna postać! Zmarł wspaniały aktor

Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Piosenkarka poinformowała swoich fanów, że jest chora. Napisała post, w którym wyznała, że leży przykuta do łóżka. Okazało się, że jej stan...

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki z jednego z marketów z województwa Wielkopolskiego okradały swojego pracodawcę. Proceder ten trwał od blisko 3 lat.

Radny PO zlecił pobicie?! Jest reakcja partii!

Radny PO usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Polityk oskarżony jest o zlecenie pobicia. Kroki prawne podjęli śledczy, ale także jego partia.

Tragedia! Nie żyje małżeństwo z województwa łódzkiego!

Do tragedii doszło nieopodal miejscowości Granice w województwie łódzkim. Na drodze krajowej 42 zginęło małżeństwo. Wypadek!

Maryla Rodowicz umiera? Co dzieje się z gwiazdą estrady?!

Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów.

Białoruś zaatakuje Polskę! Łukaszenko potwierdza!

Łukaszenko stwierdził, że przelała się już czara goryczy, Polska próbuje "heroizować bandytów i przestępców wojennych". Wszystko przez obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych w...
COVID
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...