czwartek, 20 stycznia, 2022
Godzinnik.pl Kultura Ostro o Dodzie! Wyciekły prywatne rozmowy

Ostro o Dodzie! Wyciekły prywatne rozmowy

Dorota Rabczewska dość mocno zaangażowała się w produkcję filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Według niej, jej mąż utrudnia angażowanie się w projekt, więc piosenkarka postanowiła odpuścić. Na tym się nie skończyło.

Doda gorzko o swoich finansach. "Jestem goła i wesoła po moich eskapadach  małżeńskich"
Źródło: plotek.pl
Czym zaskoczyć Dziadków w dniu ich święta? Prezentownik

Prywatne rozmowy

Doda wrzuciła na swojego instagrama relację, z której jasno wynikało, że jej mąż utrudnia produkcję nad filmem. Zarówno Dodzie jak i reżyserce Marii Sadkowskiej. Kobiety nie zostały wpuszczone na spotkanie, na którym to miały być wprowadzone ostatnie poprawki. Doda zagroziła, że odmówi pojawienia się premierze i zrzeknie się swojego udziału.

Gra medialna?

Na to oświadczenie zareagował Emil Stępień, czyli mąż piosenkarki. Nie hamował się od ostrych komentarzy na temat umiejętności Dody. Dodał również, że to tylko gra medialna, która ma oczernić jego wizerunek.

Te wszystkie piękne tytuły, którymi pani jak ornament oznaczyła panią Dorotę w swoim pytaniu, są wyłącznie nadane przeze mnie dla budowy jej CV – stwierdził Stępień. „Film jest już ukończony i zabezpieczony do dystrybucji w Polsce i poza jej granicami. Panie mogą bawić się w film, ale nie za pieniądze moje, jak i moich inwestorów. Maria Sadowska powinna skupić się na mniej wymagających filmach, a pani Rabczewska być wdzięczna, że na moich produkcjach przedłuża swoje medialne życie. Film jest produktem biznesowym. Jak panie chcą się bawić, niech idą do Smyka – dodał.

Czym zaskoczyć Dziadków w dniu ich święta? Prezentownik

Dodatkowo zdementował, jakoby Doda była umówiona na spotkanie. Według Emila, jego żona chciała wprowadzić zmiany bez jego wiedzy.

proszę ją spytać, czemu nie przekazała swojej prośby do [nazwa grupy postproducenckiej], aby cytuję: „tylko nic nie mówić Emilowi”. Dlaczego za moimi, czyli producenta, plecami, moi pracownicy chcieli ingerować w mój film – odpowiedział.

Piosenkarka w najbliższym czasie ma ujawnić prywatne rozmowy, w których to pokaże jaka jest prawda.

Czym zaskoczyć Dziadków w dniu ich święta? Prezentownik
  • Więcej na temat
  • Doda
NEWSLETTER

Będzie wojna? Generał broni ostrzega przed możliwymi scenariuszami

Mirosław Różański udzielił ciekawego wywiadu portalowi BusinessInsider.com. Jakie scenariusze dotyczące konfliktu rosyjsko-ukraińskiego przewiduje generał broni rezerwy Wojska Polskiego?

Przemysław Czarnek znów szokuje! Słowo RODZIC będzie zakazane?

Przemysław Czarnek uznawany jest za najgorszego ministra edukacji w historii. Wokół niego wciąż wybuchają kolejne kontrowersje. Tym razem polityk po raz kolejny...

Jeśli rozpoznajesz ten głos, natychmiast zgłoś się na policję. Służby apelują [NAGRANIE]

Wczoraj, 19 stycznia, policjanci z poznańskiego archiwum X udostępnili nagranie, na którym słychać głos pedofila, który wykorzystał seksualnie dwie nastolatki. Sytuacja miała...

Myśliwy pomylił dzika z nastolatkiem. Nie żyje 14-latek

19 stycznia br. w Sądzie Okręgowym w Lublinie zakończył się proces Dariusza Ch., mężczyzna jest oskarżony o zastrzelenie 14-latka z Kazachstanu. Do...

Na jaw wyszły nowe fakty w sprawie śmierci Izy z Pszczyny! Prawda szokuje

Śmierć 30-letniej Izy z Pszczyny poruszyła całym krajem. Kobieta zmarła w 22. tygodniu ciąży z powodu wstrząsu septycznego. Według rodziny zmarłej lekarze...

Bestia z północy nadciąga! Niebezpieczne dni dla Polski

Dotychczas zima w Polsce była stosunkowo łagodna, lecz była to dosłownie cisza przed burzą. Jakiej pogody możemy spodziewać się w nadchodzących dniach?

Nastolatkowie na mrozie znaleźli niemowlę! Trwają poszukiwania rodziców

Kilku nastolatków wybrało się na spacer w okolicach wsi Sosnówka w obwodzie nowosybirskim. Idąc jedną z ulicą usłyszeli łkanie. Myśleli, że ktoś...

Milioner zamordowany we własnym domu. Skradziono jego majątek

Do zabrodni doszło w nocy ze środy na czwartek w domu jednorodzinnym na warszawskim Wawrze. Śmiertelnie pobito 79-letniego Tadeusza K. Z jego...

Dramat w życiu Natalii Kukulskiej. Popełnił samobójstwo

Natalia Kukulska podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem. Opowiedziała o swojej dawnej miłości i śmierci chłopaka, która była niezwykle tragiczna.