poniedziałek, 18 października, 2021
Godzinnik.pl Kultura Ostro o Dodzie! Wyciekły prywatne rozmowy

Ostro o Dodzie! Wyciekły prywatne rozmowy


Dorota Rabczewska dość mocno zaangażowała się w produkcję filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Według niej, jej mąż utrudnia angażowanie się w projekt, więc piosenkarka postanowiła odpuścić. Na tym się nie skończyło.

Doda gorzko o swoich finansach. "Jestem goła i wesoła po moich eskapadach  małżeńskich"
Źródło: plotek.pl
Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Prywatne rozmowy

Doda wrzuciła na swojego instagrama relację, z której jasno wynikało, że jej mąż utrudnia produkcję nad filmem. Zarówno Dodzie jak i reżyserce Marii Sadkowskiej. Kobiety nie zostały wpuszczone na spotkanie, na którym to miały być wprowadzone ostatnie poprawki. Doda zagroziła, że odmówi pojawienia się premierze i zrzeknie się swojego udziału.

Gra medialna?

Na to oświadczenie zareagował Emil Stępień, czyli mąż piosenkarki. Nie hamował się od ostrych komentarzy na temat umiejętności Dody. Dodał również, że to tylko gra medialna, która ma oczernić jego wizerunek.

Te wszystkie piękne tytuły, którymi pani jak ornament oznaczyła panią Dorotę w swoim pytaniu, są wyłącznie nadane przeze mnie dla budowy jej CV – stwierdził Stępień. „Film jest już ukończony i zabezpieczony do dystrybucji w Polsce i poza jej granicami. Panie mogą bawić się w film, ale nie za pieniądze moje, jak i moich inwestorów. Maria Sadowska powinna skupić się na mniej wymagających filmach, a pani Rabczewska być wdzięczna, że na moich produkcjach przedłuża swoje medialne życie. Film jest produktem biznesowym. Jak panie chcą się bawić, niech idą do Smyka – dodał.

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Dodatkowo zdementował, jakoby Doda była umówiona na spotkanie. Według Emila, jego żona chciała wprowadzić zmiany bez jego wiedzy.

proszę ją spytać, czemu nie przekazała swojej prośby do [nazwa grupy postproducenckiej], aby cytuję: „tylko nic nie mówić Emilowi”. Dlaczego za moimi, czyli producenta, plecami, moi pracownicy chcieli ingerować w mój film – odpowiedział.

Piosenkarka w najbliższym czasie ma ujawnić prywatne rozmowy, w których to pokaże jaka jest prawda.

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach
  • Więcej na temat
  • Doda

Tego nikt się nie spodziewał! Ogromne zmiany

Od 2022 roku wzrośnie akcyza na papierosy i alkohol, a według wyliczeń Ministerstwa Finansów paczka tradycyjnych papierosów zdrożeje o ok. 30 gr. Jednak branża...

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Nie żyje popularna aktorka. Zagrała w wielu światowych produkcjach filmowych i serialowych. Kobieta w chwili śmierci miała 95 lat.

Żona znanego polityka nago! Kaczyński będzie zły?

Do sieci trafiły nagie zdjęcia żony ministra. Nie od dziś wiadomo, że kobieta nie boi się zabierać głosu w mediach. Tym razem...

Znana, była posłanka trafi do więzienia?! Ujawniono szokujące nagrania

Była posłanka zostanie pogrążona? Wszystko przez zeznania jednego ze świadków. Kobieta w czasie pandemii wystawiała pracownicom ,,lewe'' zwolnienia, aby uchronić załogę przed...

Rafał Trzaskowski przekazał tragiczne wiadomości! Spływają kondolencje z całej Polski

Prezydent Warszawy w mediach społecznościowych podzielił się tragiczną wiadomością. Zmarł powstaniec warszawski. Miał 96 lat.

Szokująca decyzja PiS-u! Koniec z alkoholem?

Prawo i Sprawiedliwość troszczy się o zdrowie Polaków. W najbliższym czasie pojawią się ogromne zmiany. Czy to już koniec alkoholu?

Prezydent trafił do szpitala! Przebywa na intensywnej terapii

Prezydent trafił do szpitala po spotkaniu z dotychczasowym premierem. Lekarze nie zabierają głosu w sprawie staniu zdrowia prezydenta. Wiadomo jednak, że hospitalizacja...

Tragiczny wypadek autobusu! Nie żyje ponad 30 osób

Tragiczny wypadek z udziałem 50 pasażerów autokaru. Pojazd ześlizgnął się ze skarpy i spadł w przepaść. Nie żyją 32 osoby, reszta poszkodowanych...

Ryszard Terlecki umiera? Polityk trafił do szpitala

Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Konieczna była pilna operacja, którą przeprowadził prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. Z uwagi na wiek...
prywatne rozmowy

Dołącz do naszego Newslettera!

Najważniejsze wiadomości codziennie na Twojej skrzynce pocztowej!
Nie spamujemy, wyślemy maksymalnie jedną wiadomość dziennie.