poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Kultura Odeszła znana piosenkarka! Łzy ściekają strumieniami

Odeszła znana piosenkarka! Łzy ściekają strumieniami

Odeszła znana piosenkarka. Jak podają media mainstreamowe, zmarła 97-letnia Ginny Mancini. Piosenkarka nazywana była jedną z największych gwiazd Hollywood. Znana była jako filantropka oraz żona Henryego Manciniego. Fani są zrozpaczeni.

znana piosenkarka
Źródło: Twitter

Znana piosenkarka nie żyje

Filantropka odeszła w swojej posiadłości na Malibu w Kalifornii. Informację przekazano we wszystkich mediach nowego nurtu. Wiadomość o odejściu artystki rozeszła się po całym świecie.

Kariera Ginny Mancini

Na początku występowała pod pseudonimem Ginny O’Connor. Zawsze powtarzała, że nie chciałaby robić kariery jako solowa artystka, dlatego też występowała w zespole. Pierwszym do jakiego dołączyła był Mel-Tones. Męża poznała dopiero w 1946 roku, kiedy to grała w orkiestrze Glenna Milera. Jej przyszły partner Hernny Mancini grał na instrumentach klawiszowych. Rok później się pobrali.

Fundacja na rzecz artystów

Ginny założyła w 1984 roku fundację (Society of Singers), która pomagała artystom w potrzebie. Wtedy jej kariera nabrała rozpędu, a świat Hollywood na zawsze zapisał jej nazwisko w swoich kartach.

NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?