środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Nowa moda wśród Polskich celebrytek! Konkurs na najbrzydsze ciążowe zdjęcie

Nowa moda wśród Polskich celebrytek! Konkurs na najbrzydsze ciążowe zdjęcie

Wśród młodych Polskich celebrytek powstała nowa moda. Kobiety urządziły sobie konkurs na najbrzydsze zdjęcie ciążowe.

Medialne ciąże

Wszystko zaczęło się o Zofii Zborowskiej – Wrony. Aktorka przez długi czas ukrywała, że jest w ciąży. Chciała przeżyć ten czas w spokoju z dala od wścibskich fotoreporterów. Jednak w pewnym momencie postanowiła pochwalić się dobrą nowina na swoim Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Żonka Wronka 👹 (@zborowskazofia)

Skuter potrąciła znaną aktorkę. Kobieta nie żyje!

Dystans

W momencie ujawnienia swojego stanu kobieta nie mogła opędzić się od paparazzi, którzy chodzili za nią krok w krok, aby zrobić jej zdjęcie. Na jednym z portali internetowych pojawiły się jej zdjęcia ze spotkania z Aleksandrą Domańską.

Komentarze, które pojawiły się pod artykułem skłoniły Zborowską do pokazania swoich zdjęć i odniesienia się do sytuacji. Aktorka chciała również pokazać, że ma do siebie dystans. Jej zdjęcia stały się hitem i zapoczątkowały modę wśród młodych celebrytek na pokazanie swoich złych zdjęć z czasów ciąży. Dołączyły do niej min. Maja Bohosiewicz, Anna Lewandowska czy Olga Frycz.

zdjęcie
Zofia Zborowska – Wronka pokazała swój dystans (źródło: Instagram)
Agata Młynarska ciężko chora! "Nie dam łatwo za wygraną"
ŹródłoInstagram

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
zdjęcie
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...