wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Niepublikowane nagranie Anny Przybylskiej. Siostra pokazała je światu

Niepublikowane nagranie Anny Przybylskiej. Siostra pokazała je światu

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku, jednak w sercach i pamięci wielu z nas pozostaje wciąż żywa. 26 grudnia obchodziłaby swoje 42 urodziny. Z tej okazji na Instagramie pojawiło się niepublikowane dotąd nagranie ze szpitala.

Siostra zmarłej aktorki wstawiła na swój profil niepublikowany wcześniej film ze szpitala. Gdyby Przybylska żyła w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia obchodziłaby swoje urodziny. Z tej okazji Agnieszka Kubera zamieściła film upamiętniający aktorkę.

Na filmie widać uśmiechniętą Przybylską, która trzyma swojego siostrzeńca Miłosza na rękach. Wideo zostało nagrane w 2002 roku przez partnera Anny, Jarosława Bieniuka. Było to pierwsze spotkanie Przybylskiej z siostrzeńcem.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Odeszła zbyt szybko

Anna Przybylska była wspaniałą aktorką, którą wielu widzów pokochało za rolę. Niewątpliwie była piękną kobietą, która przyciągała wzrok. Pod koniec lipca 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki w jednej z gdańskich klinik. Leczyła się również w Szwajcarii. Ostatecznie przegrała walkę i odeszła 5 października 2014 roku.

Osierociła troje dzieci Oliwię, Szymona oraz Jana. Po nieudanym małżeństwie związała się z Jarosławem Bieniukiem, z którym pozostała w związku do czasu swojej śmierci.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
nagranie
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...