wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Nie żyje znany aktor! Świat filmowy pogrążony w rozpaczy

Nie żyje znany aktor! Świat filmowy pogrążony w rozpaczy

Nie żyje znany aktor filmowy, teatralny, a przede wszystkim dubbingowy. Jego głos kojarzył nam się z Asterixem z polskiej wersji bajek.

Mieczysław Morański zmarł w niedziele w wieku 60 lat. Informację o jego śmierci przekazał aktor teatru „Rampa” w Warszawie, w którym od lat obaj mężczyźni grali. Aktor zmarł z powodu koronawirusa.

Bardzo smutna wiadomość. Miecio odszedł. Mietek nasz. Mieczysław Morański. Aktor.

Opublikowany przez Piotra Furmana Niedziela, 27 grudnia 2020
Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Przede wszystkim dubbing

Morański urodził się w 1960 roku w Warszawie. Był aktorem teatrów takich jak Dramatyczny czy Polski. Od 1994 roku związany był z teatrem Rampa. Grał w takich spektaklach jak „Tajemniczy Ogród”, „Mistrz i Małgorzata” czy „Brat naszego Boga”.

Grywał również w serialach. „Adam i Ewa” czy „Szpital na perypetiach”. Znany był jednak ze swoich ról dubbingowych. Sam często przyznawał, że przed mikrofonem czuje się najlepiej. Popularność przyniosły mu „Asterix i Obelix” oraz Harry Potter”. Użyczył swojego głosu równiej Barneyowi we „Flinstonach”.

Rok 2020 zabrał nam również Mieczysława Morańskiego 🥺 świat dubbingu w żałobie 😢

Opublikowany przez Joannę Jabłczyńską Niedziela, 27 grudnia 2020
Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoOnet

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
znany
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...