środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Zmarł wybitny śpiewak operowy i profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu. Mężczyzna zmarł w wieku 58 lat.

Nie żyje Tomasz Zagórski

śpiewak
Tomasz Zagórski (źródło: wyborcza.pl)

Zmarł Tomasz Zagórski, który był wybitnym śpiewakiem operowym, a także profesorem Akademii Muzycznej w Poznaniu. Mężczyzna zmarł w wieku 58 lat. O jego śmierci poinformowała akademia, w której wykładał. Jednak nie podano przyczyny zgonu.

Agata Młynarska ciężko chora! "Nie dam łatwo za wygraną"

Głos anioła

Śpiewak operowy całe swoje życie poświęcił dla muzyki. Miał głos anioła i fantastyczny kontakt z młodzieżą. Wszyscy zachwycali się jego głosem podczas koncertów. A w Akademii Muzycznej w Poznaniu dzielił się swoim doświadczeniem ze studentami.

W 2015 roku wydał płytę „Najpiękniejsze pieśni polskie” z Jackiem Kortusem, a rok temu nagrał partię solową w „Te Deum” Zbigniewa Kozuba wraz z Orkiestrą Symfoniczną Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada
Źródłoo2/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
śpiewak
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...