niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Śmierć przyszła nagle. Nie żyje słynna modelka

Śmierć przyszła nagle. Nie żyje słynna modelka

Słynna super modelka, a przede wszystkim jedna z ulubienic Karla Lagerfelda zmarła tuż po swoich urodzinach. Odeszła nagle o czym poinformowała jej rodzina w wydanym oświadczeniu.

Stella Tennant zmarła nagle w wieku 50 lat. Informację o jej śmierci przekazała rodzina w oświadczeniu. „Stella była wspaniałą kobietą i inspiracją dla nas wszystkich. Będziemy bardzo za nią tęsknić” – te słowa możemy przeczytać w oświadczeniu.

Tennant wyróżniała się pośród innych modelek, dlatego domy mody chętnie z nią współpracowały. Była wielką ikoną wybiegów, twarzą domu mody Chanel czy muzą Karla Lagerfelda. Jej androgeniczna uroda była wielkim atutem, który inspirował twórców.

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera''. Świat pogrążony w żałobie

Swoją karierę zaczęła jeszcze w czasie studiów w latach 90. Uczyła się rzeźbiarstwa na prestiżowej uczelni Winchester School of Art. Jej przygoda zaczęła się gdy przyjaciel przedstawił ją dziennikarce modowej.

Stabilizacja

Pomimo rozwijającej się w zawrotnym tempie kariery Stella Tennant odnalazła szczęście u boku Davida Lasneta, którego poślubiła w 1999 roku. Pojawiała się na okładkach takich czasopism jak „Harper’s Bazaar” Numero czy „Vogue”.

Z mężem doczekali się czwórki dzieci. Tennant zmarła nagle tuż po swoich 50 urodzinach. Rodzina poinformowała o jej śmierci media, jednak podkreśliła, że prosi o uszanowanie ich prywatności oraz czas na żałobę.

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera''. Świat pogrążony w żałobie

Świat mody pogrążony w żałobie

Nagłe odejście supermodelki poruszyło przedstawicieli świata mody. Anja Rubik złożyła hołd koleżance z branży na swoim profilu na Facebooku. Z kolei Donatella Versace udostępniła smutny post na swoim Instagramie.

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera''. Świat pogrążony w żałobie
ŹródłoFakt

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
śmierć
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...