niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Śmierć przyszła nagle. Nie żyje słynna modelka

Śmierć przyszła nagle. Nie żyje słynna modelka

Słynna super modelka, a przede wszystkim jedna z ulubienic Karla Lagerfelda zmarła tuż po swoich urodzinach. Odeszła nagle o czym poinformowała jej rodzina w wydanym oświadczeniu.

Stella Tennant zmarła nagle w wieku 50 lat. Informację o jej śmierci przekazała rodzina w oświadczeniu. „Stella była wspaniałą kobietą i inspiracją dla nas wszystkich. Będziemy bardzo za nią tęsknić” – te słowa możemy przeczytać w oświadczeniu.

Tennant wyróżniała się pośród innych modelek, dlatego domy mody chętnie z nią współpracowały. Była wielką ikoną wybiegów, twarzą domu mody Chanel czy muzą Karla Lagerfelda. Jej androgeniczna uroda była wielkim atutem, który inspirował twórców.Swoją karierę zaczęła jeszcze w czasie studiów w latach 90. Uczyła się rzeźbiarstwa na prestiżowej uczelni Winchester School of Art. Jej przygoda zaczęła się gdy przyjaciel przedstawił ją dziennikarce modowej.

Stabilizacja

Pomimo rozwijającej się w zawrotnym tempie kariery Stella Tennant odnalazła szczęście u boku Davida Lasneta, którego poślubiła w 1999 roku. Pojawiała się na okładkach takich czasopism jak „Harper’s Bazaar” Numero czy „Vogue”.

Z mężem doczekali się czwórki dzieci. Tennant zmarła nagle tuż po swoich 50 urodzinach. Rodzina poinformowała o jej śmierci media, jednak podkreśliła, że prosi o uszanowanie ich prywatności oraz czas na żałobę.

Świat mody pogrążony w żałobie

Nagłe odejście supermodelki poruszyło przedstawicieli świata mody. Anja Rubik złożyła hołd koleżance z branży na swoim profilu na Facebooku. Z kolei Donatella Versace udostępniła smutny post na swoim Instagramie.

ŹródłoFakt

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...