poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Szok i niedowierzanie! Nie żyje znana gwiazda telewizji.

Szok i niedowierzanie! Nie żyje znana gwiazda telewizji.


Nagła śmierć gwiazdora ,,Złomowisko PL’’ była szokiem zarówno dla wielbicieli programu jak i dla samej produkcji. Wiadomość o śmierci przekazała stacja telewizyjna Discovery Channel Polska. Mężczyzna zmarł 31 grudnia, a przyczyna zgonu jest jeszcze nieznana. 

Każdy go zapamięta

Edek Kaliński wraz ze swoim telewizyjnym kompanem, Markiem ,,Krzykaczem’’ Pawłowskim prowadzili kultowy program telewizyjny, który przez miesiące zgromadził wielu fanów. Mężczyźni stworzyli niepowtarzalny zespół przez co szybko zyskali popularność. Pawłowski swoją sympatię publiki zdobył poczuciem humoru i bezpośredniością. 

szok
Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Śmierć przyszła za wcześnie

O nagłej śmierci ,,Krzykacza’’ poinformowała stacja telewizyjna, a przyjaciele i rodzina w ciepłych i wzruszających wpisach w mediach społecznościowych żegnali, wspominali i dziękowali Markowi Pawłowskiemu. 

Na pewno jest to smutna wiadomość zarówno dla tych, którzy znali go osobiście jak również dla tych, którzy znali go ze szklanego ekranu. Jest jedną z dwóch osób, dzięki której stałem się posiadaczem mojego marzenia -” złomu”. Marek był niesamowicie pozytywnym i uśmiechniętym człowiekiem i takim go zapamiętamy… Będzie nam Ciebie bardzo brakować Marku… – napisano na profilu Vintage Garbage.

Ciepła i pozytywna osoba…

Wiadomość o śmierci mężczyzny była niespodziewana, a wielu fanów inaczej wyobrażało sobie rozpoczęcie 2021 roku. Niewątpliwe jest to, że Pawłowski zostanie zapamiętany jako ciepła i zawsze pozytywna osoba. Na swojej stronie www.krzykacz.eu pisał o sobie tak:

Nazywam się Marek Pawłowski. Od kilku lat zbieram złom na terenie Pruszkowa, Warszawy i okolic. Jestem jednym z uczestników programu emitowanego na kanale Discovery Channel pod tytułem Złomowisko PL. Razem z moim kompanem, Siwym Edkiem codziennie przemierzamy kilometry dróg w poszukiwaniu złomu!Więcej o programie dowiesz się z oficjalnej strony Discovery Channel. Obejrzyj również teledysk z moim udziałem. Zobacz wspaniały utwór grupy Dollz, w którym miałem przyjemność wystąpić – pisał o sobie ,,Krzykacz”.

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
szok
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...