wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Szok i niedowierzanie! Nie żyje znana gwiazda telewizji.

Szok i niedowierzanie! Nie żyje znana gwiazda telewizji.

Nagła śmierć gwiazdora ,,Złomowisko PL’’ była szokiem zarówno dla wielbicieli programu jak i dla samej produkcji. Wiadomość o śmierci przekazała stacja telewizyjna Discovery Channel Polska. Mężczyzna zmarł 31 grudnia, a przyczyna zgonu jest jeszcze nieznana. 

Każdy go zapamięta

Edek Kaliński wraz ze swoim telewizyjnym kompanem, Markiem ,,Krzykaczem’’ Pawłowskim prowadzili kultowy program telewizyjny, który przez miesiące zgromadził wielu fanów. Mężczyźni stworzyli niepowtarzalny zespół przez co szybko zyskali popularność. Pawłowski swoją sympatię publiki zdobył poczuciem humoru i bezpośredniością. 

szok
Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Śmierć przyszła za wcześnie

O nagłej śmierci ,,Krzykacza’’ poinformowała stacja telewizyjna, a przyjaciele i rodzina w ciepłych i wzruszających wpisach w mediach społecznościowych żegnali, wspominali i dziękowali Markowi Pawłowskiemu. 

Na pewno jest to smutna wiadomość zarówno dla tych, którzy znali go osobiście jak również dla tych, którzy znali go ze szklanego ekranu. Jest jedną z dwóch osób, dzięki której stałem się posiadaczem mojego marzenia -” złomu”. Marek był niesamowicie pozytywnym i uśmiechniętym człowiekiem i takim go zapamiętamy… Będzie nam Ciebie bardzo brakować Marku… – napisano na profilu Vintage Garbage.

Ciepła i pozytywna osoba…

Wiadomość o śmierci mężczyzny była niespodziewana, a wielu fanów inaczej wyobrażało sobie rozpoczęcie 2021 roku. Niewątpliwe jest to, że Pawłowski zostanie zapamiętany jako ciepła i zawsze pozytywna osoba. Na swojej stronie www.krzykacz.eu pisał o sobie tak:

Nazywam się Marek Pawłowski. Od kilku lat zbieram złom na terenie Pruszkowa, Warszawy i okolic. Jestem jednym z uczestników programu emitowanego na kanale Discovery Channel pod tytułem Złomowisko PL. Razem z moim kompanem, Siwym Edkiem codziennie przemierzamy kilometry dróg w poszukiwaniu złomu!Więcej o programie dowiesz się z oficjalnej strony Discovery Channel. Obejrzyj również teledysk z moim udziałem. Zobacz wspaniały utwór grupy Dollz, w którym miałem przyjemność wystąpić – pisał o sobie ,,Krzykacz”.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
szok
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...