wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Kolejny dziennikarz zlekceważył obostrzenia Kaczyńskiego. Zapłacił za to życiem

Kolejny dziennikarz zlekceważył obostrzenia Kaczyńskiego. Zapłacił za to życiem

Dziś rano zmarł Marek Lesiński. Był wieloletnim redaktorem w Radiu Gdańsk, gdzie specjalizował się w tematyce religijnej i morskiej. Mężczyzna miał 57 lat.

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

To już koniec?

Lesiński urodził się w 1963 roku. Kiedy studiował już na Uniwersytecie Gdańskim był działaczem opozycji. Mężczyzna współtworzył Tygodnik Młoda Polska. Swoją pracę dziennikarską zaczął na początku lat 90 w Radiu Plus. Dopiero w 1997 roku związał się z Radiem Gdańsk, gdzie prowadził własne audycje. Marek Lesiński znany był z tego, że był inicjatorem i corocznym organizatorem Parady Niepodległości i Orszaku Trzech Króli w Gdańsku.

Nasi słuchacze znali Marka z audycji katolickich i setek zapowiedzi, który produkował na antenę Radia Gdańsk. To głosem Marka namawialiśmy do rozważnej jazdy i do tego, aby wspierać organizacje pożytku publicznego. Jego głos zapowiadał najważniejsze wydarzenia w naszym radiu: koncerty, słuchowiska – powiedział sekretarz redakcji Radia Gdańsk.

Dziennikarz zlekceważył obostrzenia

O śmierci dziennikarza poinformowali koledzy z redakcji. Mężczyzna w niedzielę rano zmarł na COVID-19. Marek Lesiński pozostawił czworo dzieci i żonę. Wiele osób wspomina go jako człowieka o bardzo oryginalnym poczuciu humoru i wysokim poziomie inteligencji. Włodzimierz Machnikowski mówi, że Lesiński był osobą, która miała ogromny dystans do życia, który stał się ,,wszechprzestrzenią, ponieważ Marka nie ma wśród nas”.


Jako dziennikarz zawsze starał się wiernie relacjonować to, co widzi, co odczuwają ludzie. Malował świat pięknie, z nadzieją, z kolorami. Kochał drugiego człowieka, przyrodę, las. Nie wstydził się mówić o Bogu – mówił Andrzej Urbański.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
dziennikarz
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...