wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Nie żyje legendarny zawodnik teleturniejów!

Nie żyje legendarny zawodnik teleturniejów!

Wielokrotny zwycięzca teleturniejów takich jak „Jeden z dziesięciu” czy „Jaka to melodia”. Miał wszechstronną wiedzę i wiedział jak ją wykorzystać. Niestety koronawirus skrócił jego życie.

Ludzie rzadko zapamiętują uczestników takich teleturniejów jak „Jeden z dziesięciu” czy „Jaka to melodia”. Zazwyczaj trzeba się czymś wyróżnić, najczęściej głupotą. Tak aby śmieszne ruchy, teksty lub zachowania znalazły się w Internecie.

Ten zawodnik zapamiętany został nie ze względu na śmieszność czy głupotę, a wręcz przeciwnie. Za wszechstronną wiedzę, którą świetnie wykorzystał.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Wygrywanie było jego hobby

Edward Rakszewski wygrał 104. edycję teleturnieju „Jeden z dziesięciu”, w wielkim finale na jego koncie było rekordowe 505 punktów. Uczestniczył również w innych teleturniejach. Mogliśmy go zobaczyć między innymi w „Miliard w rozumie” i „Jaka to melodia?”. W tym ostatnim w 1999 roku wygrał aż trzy samochody.

Prywatnie był pasjonatem lotnictwa oraz fotografii. Za najwspanialszy zawód uważał bycie emerytem z wysoką emeryturą.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
teleturniejów
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...