środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Kultura Nie żyje legendarny aktor. Zmarł spokojnie, we śnie.

Nie żyje legendarny aktor. Zmarł spokojnie, we śnie.

Zmarł fantastyczny aktor, który był legendą. Mężczyzna zmarł spokojnie, w czasie snu. Dożył 106 lat.

Nie żyje Norman Lloyd

aktor
Norman Lloyd (źródło: interia.pl)

Dotarły do nas smutne wieści o tym, że jeden z najbardziej znanych aktorów nie żyje. Mężczyzna zmarł w czasie snu w swoim domu w Los Angeles. Artysta przeżył 106 lat i tym samym był najstarszym aktorem w Hollywood.

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Wspaniały aktor

Norman Lloyd urodził się w 1914 roku. Już w wieku 20 lat rozpoczął swoją karierę na Brodwayu. Dopiero 1942 roku pierwszy raz pojawił się na szklanym ekranie. Jako pierwszy dał mu szansę wyjątkowy reżyser – Alfred Hitchcock.

Artysta miał na swoim koncie wiele fantastycznych ról, które zostaną zapamiętane na długo. Zagrał w takich hitach jak „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” czy „Wieku niewinności”. Ostatni raz na ekranie pojawił się w 2015 roku w filmie „Wykolejona”.

Skuter potrąciła znaną aktorkę. Kobieta nie żyje!
ŹródłoPAP/o2

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
aktor
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...