wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Kultura Nie żyje kolejna legendarna postać! Zmarł wspaniały aktor

Nie żyje kolejna legendarna postać! Zmarł wspaniały aktor

W niedzielę wielkanocną zmarł 75-letni aktor. Znany był z takich produkcji jak „Korona Królów”. O jego śmierci poinformowała TVP3 Kraków.

Nie żyje Wiesław Wójcik

Wiesław Wójcik zmarł w wieku 75 lat. Był wspaniałym aktorem, zagrał w wielu produkcjach, które przyciągały widzów przed ekrany. Jedną ze swoich ostatnich ról zagrał w produkcji TVP pt. „Korona Królów”.

aktor
Wiesław Wójcik na planie „Korony Królów” (źródło: interia.pl)
Nie żyje gwiazdor "Harry'ego Pottera"!

Wspaniały aktor

Wójcik był absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Początkowo występował w Sosnowskim Teatrze, później jego kariera rozwijała się na deskach krakowskich teatrów.

Popularność przyniosła mu rola sekretarza Jodły w „Człowieku z marmuru” w reżyserii Andrzeja Wajdy. Zagrał w wielu wspaniałych, a dziś już kultowych filmach. W swojej karierze miał również role serialowe. Zagrał w „Złotopolskich” czy króla Władysława Łokietka w „Koronie Królów”.

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi?!
ŹródłoOnet/PAP

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
aktor
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...